w

Cały karnet bojowy na 5 sezon Fortnite. Omówienie nowego sezonu, zlecenia, nowe bronie

5 sezon Fortnite przynosi spore odświeżenie standardowej formuły Battle Royale.


Było jasne, że Epic musi się postarać, jeżeli chce na nowo zainteresować graczy. Choć serwery są jeszcze wyłączone, to już wiemy całkiem dużo o tym, czego można się spodziewać. Przede wszystkim nowa aktualizacja waży 11-12GB na PC, więc warto zacząć pobieranie już teraz.

Epic nadal nie udostępnia pełnych opisów aktualizacji, ale przy nowym sezonie dodano coś, co nazwano „omówieniem”. To najważniejsze elementy nowego sezonu.

„Punkt zerowy jest odsłonięty, lecz nikt nie ucieknie z pętli – nie na twojej warcie. Dołącz do agenta jonesa i najlepszych łowców z różnych zakątków wszechświata (w tym mandalorianina) w chaotycznej bitwie, która zadecyduje o przyszłości wyspy…”

Omówienie 5 sezonu Fortnite

Pojawienie się nowych łowców oznacza nowe lokacje spoza pętli. walcz o honor na starożytnej arenie, szlifuj swoje umiejętności przetrwania w dżungli oraz eksploruj krystaliczne ruchome piaski rozpościerające się od odsłoniętego punktu zerowego.

Twoim zadaniem jako łowcy jest pomaganie mieszkańcom wyspy w nowej, niestabilnej rzeczywistości. Przyjmuj od nich zadania i zlecenia, zdobywaj dane na temat otoczenia lub zatrudniaj ich jako sojuszników. Nie masz ochoty na negocjacje? Wyzywaj ich na pojedynki i zgarniaj łupy.

Nowe postacie akceptują tylko jedną formę płatności: sztabki! Zdobywaj je, kończąc zadania i wykonując zlecenia, likwidując graczy lub znajdując skrytki rozsiane po wyspie. Wydawaj zarobione sztabki na nowe egzotyczne bronie, ulepszenia, dane, usługi i inne.

Nowe bronie umożliwiają atakowanie na oryginalne sposoby. Daj popis ognistej furii ze strzelbą Oddech Smoka, walcz karabinem snajperskim Amban Mandalorianina wręcz lub na dystans, namierzaj wrogów Nocnym Jastrzębiem i nie tylko. Przez cały sezon łowcy i sprzedawcy będą pracować, by dostarczyć jeszcze więcej broni, więc trzymaj rękę na pulsie!

Nowy karnet bojowy na 5 sezon Fortnite

Wszyscy czekają na prezentację karnetu bojowego, więc oto i ona.

Video

Video

Video

Nagrywanie reszty karnetu w trakcie.

Emotki

Video

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite