w

Cały nowy komiks z Fortnite za darmo. Gracze już dostają swoje kody na Harley Quinn. Jak to działa?

Fanpage Grupa

Zgodnie z zapowiedziami 20 kwietnia rozpoczęła się dystrybucja komiksów Fortnite.


Gracze dostają już swoje wersje komiksów. Na ten moment jednak nie zobaczycie zbyt wiele skinów Harley Quinn. Dlaczego? Występują spore problemy techniczne z dostarczaniem kodów na email. Gracze sami piszą, że czekają już po 2-3 godziny.

Dlaczego? Kody dostaje się na maila po przeczytaniu komiksu. Przynajmniej w teorii. W praktyce wszyscy czekają na swoją kolej.

Pierwszy komiks z Fortnite

Jeżeli macie kupiony komiks, to przechodzicie na stronę:

  • Po skończeniu klikacie przycisk “Resume Issue 1” i czekacie na swój kod.

Zgodnie z tym, czego można się było spodziewać, pierwszy komiks trafił również do sieci. Jeżeli chcecie go przeczytać, to możecie to zrobić za darmo, jednak wersji angielskiej – KLIK.

Jeżeli wszystko zostanie naprawione, to prawdopodobnie dzisiaj zaroi się w Fortnite od skinów z Harley Quinn. Przypomnijmy, że skórka ta finalnie trafi do sklepu w czerwcu 2021 roku.

Jeżeli kompletnie nie kupowaliście ani nie macie zamiaru kupić komiksu, to prawdopodobnie ta akcja po prostu Was ominie. Z informacji, jakie pojawiają się teraz w sieci, wynika, że kody nie są przypisane do kont, więc te niedługo zapewne pojawią się w serwisach aukcyjnych. Tylko od graczy zależeć będzie to, czy faktycznie są w stanie zapłacić za coś, co i tak pojawi się w sklepie.