w

Choć trudno w to uwierzyć, to nadal jest Fortnite

Reklama

Na to poświęcono masę czasu, to widziało Epic w tym całym projekcie.


UEFN na pewno mocno wpłynęło na rozwój Fortnite. Epic Games widziało w tym przyszłość, bardzo mocno w pewnym momencie się na tym skupiając. Czy to się opłaci? Bardzo możliwe, że kiedyś tak. Na razie jest to bardziej ciekawostka.

I choć trudno w to uwierzyć, to patrzycie na mapę w Fortnite w trybie kreatywnym 2.0. Tak wygląda przyszłość tych narzędzi i bardzo możliwe, że przyszłość samej produkcji Epic Games.

To tryb kreatywny w Fortnite

Reklama

Na ten momwnt projekt jest ukończony w 50%. Gdy zostanie dowieziony do końca, to pojawi się kod umożliwiający grę w to cudo. Na razie trzeba się jedynie zadowolić nagraniami udostępnianymi przez twórców:

Video

Czy po to poświęcono w pewnym momencie rozwój gry? Istnieje spora szansa, że tak. Można sobie wyobrazić, jak to wszystko będzie wyglądać za 10 lat. Aktuanie Epic boryka się z problemami finansowymi, a Fortnite nadal traci graczy.

Ludzie, choć są pod wrażeniem, to traktują to jako ciekawostkę. Coś, przy czym nie spędzą kolejnych 5 godzin rozgrywki. A w Fortnite kiedyś można było dosłownie zagrywać się całymi dniami, przy tym odkrywając co chwilę coś nowego.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite