w

Ciężka strzelba z 2019 roku może wrócić do Fortnite. Epic zaktualizowało model, usuwając celownik

Fanpage Grupa

Ciężka strzelba została wycofana z Fortnite w aktualizacji 7.30, a teraz może powrócić.


W plikach Fortnite jest cała masa informacji na temat broni, przedmiotów i mechanik, które mają pojawić się w 3 rozdziale. Wśród nich jest także ciężka strzelba, jedna z ulubionych broni graczy, która została wycofana w aktualizacji 7.30, a ta miała miejsce 29 stycznia 2019 roku.

Oryginalnie broń dodano w aktualizacji 3.3.1, w 2018 roku, gdy większość obecnej społeczności Fortnite nawet jeszcze nie miała styczności z tym tytułem.

Ciężka strzelba może wrócić

Jak informuje HYPEX, Epic zaktualizowało model strzelby. Ale nie jest to po prostu aktualizacja wartości czy koloru. Deweloperzy usunęli z broni celownik:

Jak pisze leaker, może to oznaczać, że Epic będzie chciało przywrócić tę broń do Battle Royale. Jednocześnie nie można jednak traktować tego jako coś pewnego. Równie dobrze deweloperzy mogli przeprowadzić tę zmianę, by dodać broń przykładowo do trybu kreatywnego.

Z drugiej strony HYPEX pisze, że dość dziwne, by taką zmianę wprowadzano tylko dla trybu kreatywnego. Obecnie więc trzeba wiedzieć tyle, że strzelba może wrócić, ale nie wiadomo kiedy, do jakiego trybu i czy w ogóle.