w

Co może oznaczać zmienione tło przy Fortnite? Rozpoczęły się spekulacje o głośnej współpracy

Fanpage Grupa

Na Reddicie pojawił się ciekawy przeciek, który niestety jest trudny do zweryfikowania.


Tego typu przecieki należy brać z ogromnym dystansem. Głównie dlatego, że nie pochodzą od pewnych źródeł i mogą być fałszywe. Mimo wszystko należałoby o tym wspomnieć, że jeżeli jest to prawda, to do Fortnite nachodzi mocna współpraca.

“Zwiastunem” współpracy jest grafika, która miała się ponoć znaleźć w sklepie Playstation Store. Nie ma jednak jednoznacznego potwierdzenia, że w ogóle było to widoczne:

Co to może oznaczać?

Według wszystkich tło jest bezpośrednio połączone z filmem “Morbius”, który jest niesamowicie popularny, głównie za sprawą memów. Taka współpraca byłaby na pewno czymś bardzo głośnym i trudno się dziwić, że “przeciek” wywołał tyle emocji.

Epic ani żaden popularny leaker tego nie potwierdził. Przeszło to w ogóle niezauważone, dlatego tym bardziej trzeba brać na to poprawkę. Szczególnie że osoby tworzące koncepty są w tym niesamowicie dobre.

Często niemożliwe jest odróżnienie, czy coś faktycznie jest przeciekiem, czy konceptem. To jednak nie oznacza, że takie przecieki czy wpadki PS Store się nie zdarzają.