w

Co się stanie z Fortnite, jeżeli w jednym momencie wysadzicie 100 000 kanistrów?

Fanpage Grupa

Fortnite daje duże możliwości przeprowadzania różnego rodzaju eksperymentów. Jedne są bardziej przemyślane, inne kompletnie nie.


Gracze Fortnite wpadli na pomysł, by sprawdzić, co stanie się z grą, jeżeli spróbują w trybie kreatywnym wysadzić 100 000 kanistrów. Można się domyślać, że maksymalnie obciążyło to serwer, natomiast jak wówczas reaguje sama gra?

Na pewno coś takiego jest sporym sprawdzianem dla Epic i serwerów.  Przy zbyt dużym obciążeniu tryb kreatywny zachowuje się w bardzo określony sposób, by następnie po prostu się poddać.

100 000 kanistrów w Fortnite

Gracze Fortnite poświęcili sporo czasu na to, by dosłownie zalać tryb kreatywny kanistrami. Po co i dlaczego? Tak bez powodu. Już sam ten widok jest całkiem ciekawy i co najlepsze, kanistry w pewnym momencie zaczynają tańczyć, bo nie mogą się już pomieścić na podłożu.

Wysadzenie wszystkiego w jednym momencie wywołało spodziewany skutek. Kanistry wybuchały, kompletnie lagując serwer. W zasadzie przypomina to trochę zabawy z TNT w Minecrafcie. Film bez dźwięku:

Oczywiście taka sytuacja nigdy nie będzie miała miejsca, dlatego wyrzucenie serwera to w tym przypadku jest już po prostu w pewnym sensie zabezpieczeniem.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite