w

Co takiego ważnego stanie się w Fortnite 10 lutego 2021? Epic już aktualizuje pliki

Fanpage Grupa

Okazuje się, że Epic szykuje się na bardzo konkretny dzień i ma to być 10 lutego.


Obecnie niesamowicie trudno przewidzieć kiedy i jakie nowości zostaną wprowadzone do Fortnite. Dobrą wiadomością jest fakt, że na kolejną aktualizację wcale nie będzie trzeba długo czekać. Update 15.30 prawdopodobnie już za tydzień.

Tymczasem osoby zajmujące się przeszukiwaniem plików informują, że Epic prawdopodobnie szykuje się na bardzo konkretną datę, czyli 10 lutego.

Graczy czeka nowy koncert?

Już przy aktualizacji 15.20 pojawiały się pierwsze sygnały, że coś może być na rzeczy. Epic z jakiegoś powodu zaktualizowało niektóre pliki związane z Travisem Scottem. Update 15.21 ponoć zrobił to ponownie. Po co?

Mało kto wie, ale Travis Scott faktycznie ma swój dzień. Ten wypada 10 lutego. Jeżeli więc teoria jest właściwa, to właśnie tego dnia gracze mogą się spodziewać powrotu skina do sklepu i być może jakiegoś wydarzenia pokroju nowego koncertu.

Oczywiście to tylko teoria, która nie musi się sprawdzić. Brzmi jednak całkiem sensownie i ma jakieś poparcie w plikach. Może więc faktycznie na początku lutego Travis ponownie zawita do gry.