w

Co Twój skin w Fortnite mówi o Tobie? Jak postrzegają Cię inni, gdy go używasz?

Fanpage Grupa

Zastanawialiście się, jak skiny mogą opisać człowieka?


W Fortnite jest cała masa różnych skórek, jedne lepsze, inne nieco gorsze. Gracze śmieją się, że każdy skin jest z czymś związany i potrafi w prostych słowach opisać osobę, która go nosi. Oczywiście nie sprawdzi się to w stu procentach, ale daje dobry pogląd na to, jak jesteśmy postrzegani przez innych.

Warto pamiętać, że nie da się dopasować tego do każdego, natomiast youtuber “Bancily” zrobił dobrą robotę przywołując wszystkie te mniejsze i większe stereotypy.

Co skiny mówią o graczach?

Skiny piłkarzy – najprawdopodobniej nie używasz zbyt często innych skinów, a jeżeli już, to są to smukłe skórki pokroju superbohaterów. Rzadko kiedy wybierasz dobierasz do skinów jakikolwiek plecak.

Kupiłeś karnet ze względu na tę skórkę. Jesteś fanem anime, który nigdy nie oglądał jakoś szczególnie kreskówek, za to anime jak najbardziej.

Albo jesteś wielkim fanem Travisa Scotta, albo tryhardem. Innej możliwości po prostu nie ma.

Masz wypasiony setup, a skórkę kupiłeś gdzieś w serwisie trzecim ze względu na swoją unikalność.

Byłeś pierwszym ze wszystkich swoich znajomych, który odblokował tę skórkę. Nie jesteś jakimś wielkim fanem samego Predatora, ale uważasz, że wygląda fajnie.

Przynajmniej raz próbowałeś udawać bosa. Nie jesteś spoconym graczem, ale umiesz takich eliminować. Bardzo wnikliwie śledzisz fabułę Fortnite.

Albo masz wszystkie możliwe skiny, albo ograniczasz się tylko do tego jednego, bo innych nie potrzebujesz.

Grasz w wiele różnych produkcji i nigdy nie kupiłbyś Playstation. Do Fortnite logujesz się sporadycznie, bo jest jeszcze mnóstwo gier do przegrania na Xboxie.

Grałeś kiedyś bardzo dużo, ale po pojawieniu się 2 rozdziału raczej już nie jesteś tak bardzo wciągnięty przez Fortnite. Nadal czerpiesz z niego przyjemność, ale już nie tak dużą.

Grasz też w Among Us, czy Minecrafta. Nie jesteś przywiązany do Fortnite i nie traktujesz go zbyt poważnie. Kiedyś przejmowałeś się posiadanymi skinami, dzisiaj na to nie zwracasz większej uwagi.

Nie zwrócisz tej skórki, choćby nie wiem co. I tak znajdziesz sposób na to, by w jakiś sposób przechytrzyć przeciwników.

Nigdy nie nosisz plecaka, traktujesz ten skin jako spocony, choć tak naprawdę go za takiego nie uważasz.

Nie grindujesz poziomów w karnecie bojowym jakoś specjalnie. Przychodzi to raczej naturalnie. Nie masz problemu z wbiciem 100 poziomu, ale jak tego nie zrobisz, to nic się nie stanie.

Najlepiej spędzasz czas w trybie kreatywnym, pojedynkach 1vs1. Istnieje duża szansa, że nie grasz na klawiaturze, a na kontrolerze.

Nie jesteś fanem Terminatora, ale kupiłeś tę skórkę przez wzgląd na kilof i na to, że ogólnie wygląda całkiem spoko.

Kiedyś lubiłeś tę skórkę o wiele bardziej, ale teraz gra nią za dużo słabych osób. Coraz częściej wybierasz coś innego, ale regularnie wracasz do tego skina.

Zawsze edytujesz najszybciej w lobby, Twoje ruchy muszą być jak najbardziej skomplikowane, choć czasem w ogóle nie mają sensu.

Grasz lepiej od wszystkich swoich kumpli, zawsze trafiasz pompą i nabijasz się z przeciwników. Nie jesteś jednak spoceńcem, nie za bardzo dbasz o finalną wygraną.

Praktycznie nie kupujesz skinów, bierzesz tylko karnety bojowe i pakiety startowe. Znasz wszystkie “metody na darmowe V-Dolce’.