Co wprowadziła aktualizacja v30.20 do Fortnite? Wszystkie zmiany oraz nadchodzące nowości

Fortnite

Reklama

Jakie zmiany wprowadziła wersja v30.20 do Fortnite? Nadchodzące nowości oraz ich spis.


Dzisiejsza aktualizacja była naprawdę spora. Niektórzy mieli do pobrania aż 33GB. Pojawiły się za to bardzo ciekawe zmiany w rozgrywce, które zaczynają budować wprowadzenie do kolejnych sezonów.

Znajdziemy nie tylko nowe lokacje, ale także nowe bronie oraz inne wyposażenie. Pojawią się także nowe zadania, które pozwolą nam zdobyć darmowe przedmioty. Co takiego ciekawego wprowadziła wersja v30.20?

Co nowego?

Reklama

Raczej warto wspomnieć od razu o najciekawszej zmianie na mapie. Na arenie ma pojawić się Wanderer, który będzie obserwować gracza z cieni. Jeśli gracze odnajdą go i podejdą do niego, to zniknie.

Reklama

Pojawi się także nowa miejscówka – Weapon X Lab (angielska nazwa, prawdopodobne polskie tłumaczenie: Placówka/laboratorium broni X).

Video

Dodano do gry oczywiście także nowy tryb gry, o którym pisaliśmy już wcześniej.

Ta buteleczka działa na podobnej zasadzie co złomoszczelina, prawdopodobnie będzie to coś w rodzaju reskinu tego przedmiotu. Drugim przedmiotem są rękawice Magneto, wejdą do gry raczej później.

  • Ciężka snajperka

 

  • Parasolka za wygraną w nowym trybie

  • Nagrody za zadania

Pojawiły się nowe wyzwania z dialogami. Wersję angielską można podejrzeć poniżej.

Video

Oaza na środku wyspy została ponownie zaktualizowana. Teraz ma troszkę mroczniejszy klimat.

Nie mogło się również obejść bez kolejnej „wpadki” Epica. Do sklepu wprowadzili oni przedwcześnie przepustkę Piratów z Karaibów. Oczywiście zostało to już usunięte, ale niektórzy gracze zdobyli sobie skina i mają go w szafce.

To wszystko jeśli chodzi o nowości oraz nadchodzące zmiany. Warto również przypomnieć o dzisiejszym koncercie, harmonogram można znaleźć tutaj – klik.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej