w

Co z aktualizacją 24.40 do Fortnite? Epic ją przełożyło. Dzisiaj nie ma na co czekać

Fanpage Grupa

Epic postanowiło przełożyć aktualizację 24.40 do Fortnite. Wygląda na to, że znaleziono jakiś błąd albo po prostu tryb rankingowy musi zostać dodatkowo przetestowany.


Wszystkie zakładki z informacjami o nadchodzącej aktualizacji zostały przez Epic usunięte. Deweloperzy dali znać, że aktualizacja nie odbędzie się dzisiaj. Nie trzeba będzie na nią czekać jakoś szczególnie długo.

Nie wyjaśniono, skąd decyzja o przesunięciu aktualizacji, ale można się domyślać, że ma to coś wspólnego z trybem rankingowym. Wprowadzenie go mogło okazać się trudniejsze, niż zakładano. Ewentualnie po prostu deweloperzy coś jeszcze muszą przetestować.

Kiedy aktualizacja 24.40?

Aktualizacja została zaplanowana oficjalnie na jutro. Ciekawe, że nie podano dokładnej godziny. Możliwe, że tutaj też pojawi się jakaś zmiana – zazwyczaj patche wprowadzane są o godzinie 10:00 czasu polskiego, a tym razem nie podano nawet przybliżonej godziny.

Teraz trzeba czekać, natomiast i tak większość w czasie aktualizacji będzie w szkole czy w pracy. Nie ma tutaj mowy o jakimś wycofaniu się z planów, jak to niektórzy youtuberzy próbują już forsować, raczej mówimy tutaj o lajtowym znalezieniu błędów.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite