w

Coraz większa szansa na powrót miejscówki z 3 sezonu 1 rozdziału Fortnite

Fanpage Grupa

Istnieje coraz większa szansa na to, że Epic w tym lub przyszłym sezonie przywróci jedną z najstarszych miejscówek.


O możliwości powrotu tej lokacji mówiło się od dobrych dwóch tygodni i teraz, wraz z dodaniem nowego ekranu ładowania, wszystkie te spekulacje powróciły. Epic nie rezygnuje bowiem z pokazywania lokacji w tle najnowszej Ekipaki.

Dokładnie chodzi tutaj o Pagody Pomyślności, oryginalnie wprowadzone wraz z aktualizacją 3.1.0, która miała miejsce jeszcze w 2018 roku.

Pagody Pomyślności wrócą?

Wczoraj gracze posiadający najnowszą Ekipakę mogli odebrać ekran wczytywania. Ten kontynuuje wątek z grafiki promocyjnej.

Obecny sezon zdecydowanie nie należy do tych, w który zaskakuje miejscówek. Można więc przypuszczać, że ta teoria jak najbardziej się spełni, ale raczej w sezonie 6.

Oczywiście na ten moment to jedynie domysły, natomiast jest to faktycznie zastanawiające, że Epic skorzystało akurat z tej lokacji, której nie ma w grze od 5. sezonów. Przypomnijmy, że Pagody Pomyślności są jedną z miejscówek wessanych przez czarną dziurę.

Co ciekawe, tę lokację można podejrzeć nawet teraz. Gracze tak bardzo ją lubili, że odtworzyli na niej Zone Wars. By zagrać, wystarczy użyć kodu “7785-2241-7749”. Można się domyślać, że jeżeli miejscówka powróci, to także ulegnie jakiejś większej lub mniejszej zmianie.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Fortnite