w

Czy Renegade Raider też wróci do sklepu Fortnite? Jakie są są na to szanse?

Renegade Raider pozostaje jedną z ostatnich najrzadszych skórek w świecie Fortnite.


Wczoraj do sklepu powróciła skórka, której nie było w nim od 2017 roku. Chodzi oczywiście o Recon Expert. Wywołało to ogromne emocje, bo wielu “OG” graczy własnie straciło jedną z najbardziej wartościowych skórek na swoich kontach.

Stracili w takim sensie, że Recon Expert nie jest już rzadka. Dzisiaj może mieć ją każdy. O tym, dlaczego została przywrócona wspominaliśmy tutaj. Co jednak z innymi skórkami pokroju Renegade Raider?

Renegade Raider też wróci?

Z Renegade Raider jest wyjątkowa sytuacja. Wielokrotnie pewnie spotkaliście się z informacją, że nie wróci dlatego, że nigdy nie była w sklepie. Otóż jest to nieprawda. Renegade Raider była dostępna w sklepie i dało się ją kupić.

Podobnie, jak w przypadku Recon Expert, było to w październiku 2020 roku. Dlaczego więc skin ten prawdopodobnie nie wróci? Chodzi tutaj o rodzaj sklepu. Wówczas istniał tzw. “sklep sezonowy”, a nie taki, jaki mamy obecnie.

Jak widzicie, u góry mamy normalny sklep oraz sezonowy. Ten sezonowy był dostępny tylko w pierwszym sezonie. Można było w nim kupić:

  • Aerial Assault One
  • Aerial Assault Trooper
  • Renegade Raider
  • Raider’s Revenge

I to właśnie te przedmioty prawdopodobnie nigdy nie wrócą. Prawdopodobnie, bo Epic nigdy nie mówiło, że nie wróci do sklepów sezonowych, ani że przedmioty z nich nie będą dostępne w przyszłości.

Póki co wygląda na to, że to właśnie przedmioty ze sklepu sezonowego są tymi najrzadszymi. W końcu ma je bardzo mało osób, choć w przyszłości jak najbardziej może się to zmienić.