w

Czy trzeba zebrać 4 osoby do dołączenia do eventu w Fortnite? Tej informacji nie ma w polskiej wersji językowej

Fanpage Grupa

Z jakiegoś powodu polska wersja językowa oficjalnego komunikatu nie zawiera jednej z kluczowych informacji odnośnie nadchodzącego wydarzenia.


Na Youtube zrobiło się bardzo głośno o pewnym wymogu, który pojawił się w oficjalnej wiadomości od Epic. Przypomnijmy, że do eventu gracze dołączą bezpośrednio z lobby. Epic zaplanowało “wciągnięcie” graczy wprost z menu. Dzięki leakerom wiadomo już, jak ma to wyglądać:

Widoczne są tutaj cztery osoby. W oficjalnej informacji Epic również mowa jest o całym oddziale:

Czy trzeba mieć te 4 osoby?

Nic dziwnego, że od razu na Youtube powstały filmy odnośnie tego, że trzeba mieć pełny oddział, by dołączyć do wydarzenia. To jednak nie do końca prawda.

Ciekawe, że nawet Tabor Hill stworzył materiał z tytułem wskazującym, że trzeba zebrać pełny oddział. Miał on o tyle lepiej, że w angielskiej wersji tego samego komunikatu jest dodatkowe zdanie. To dokładnie to samo, ale na końcu jest napisane:

Czyli osoby bez oddziału zostaną przydzielone do zupełnie losowych graczy. Jeżeli więc chcecie spędzić to z kimś znajomym, to musicie go wziąć do lobby, jeżeli nie, to Epic samo wybierze Wam oddział.