w

Darmowe V-Dolce do Fortnite w ramach nowej bitwy społecznościowej. Daty, nagrody i więcej

Fanpage Grupa

Epic szykuje się do kolejnej bitwy społecznościowej, w ramach której gracz będą mogli zdobyć darmowe nagrody.


“Bitwy społecznościowe” to poboczne mini-eventy, jakie od czasu do czasu są organizowane niezależnie od wydarzeń, jakie mają miejsce w Fortnite. Najnowsze przecieki ujawniają, że wkrótce zostanie zorganizowana kolejna taka inicjatywa.

Wszystko to w ramach współpracy Fortnite i NBA. Jak czytamy, gracze będą wybierać jeden z 30 zespołów NBA, by poprowadzić je do zwycięstwa.

Nowa bitwa społecznościowa

Wszystko według niepotwierdzonych informacji wystartuje 12 maja 2021 i potrwa przez kolejne cztery dni. Nie będzie więc to jakieś szczególnie długie.

“Uczestnicy bitwy drużynowej Fortnite x NBA mogą wybrać jedną z 30 drużyn NBA i wykonywać różne codzienne zadania w grze. Każde ukończone zadanie pomoże zdobyć punkty dla ich zespołu. Drużyna, która pod koniec bitwy zdobędzie najwięcej punktów, zostaje zwycięzcą.”

Jak dowiadujemy się z przecieków, będą dwa typy zadań. Te codzienne i te trwające cały czas, czyli zbieranie jak największej liczby eliminacji etc. Czy warto się tym interesować? Jak najbardziej. Szczególnie ze względu na na nagrody.

  • 1 miejsce drużyny – 500 V-Dolców oraz specjalny plecak mistrzostw NBA
  • 2 miejsce drużyny – 300 V-Dolców
  • 3 miejsce drużyny – 100 V-Dolców

Wszyscy, którzy wezmą udział otrzymają pamiątkowe graffiti. Jest też mowa o nowej “zabawce”, ale nie wiadomo, za które miejsce będzie. Leakerom udało się natomiast odtworzyć jej wygląd bezpośrednio w Fortnite.

Jak się do tego zapisać? Standardowo w okolicach 12 maja udostępniona zostanie specjalna strona internetowa, na której gracze będą musieli przystąpić do jednej z 30 drużyn. W sumie event będzie przeznaczony dla 450 tysięcy graczy i 550 tysięcy fanów.