w

Darmowy skin w Fortnite dla użytkowników Discorda? W końcu coś dla “graczy PC”?

Najnowsze niepotwierdzone przecieki informują o skórce w Fortnite dla posiadaczy Discorda.


Discord to program do komunikacji, który stał się konkurencją TeamSpeak’a i wszystkich innych komunikatorów. Dzisiaj praktycznie wszyscy go używają i nic dziwnego, że pojawiają się informacje o ewentualnej współpracy Discorda z Fortnite.

Przypomnijmy, że już wielokrotnie Discord był zamieszany w jakieś akcje z Fortnite. Nawet przy okazji 12 i 13 sezonu. Kilka miesięcy temu mieliśmy Agencję, a teraz na Discordzie pokazują się wpisy z ubezpieczeń “Wyluzuj”.

Fortnite i Discord?

Źródła na 4chanie informują, że wraz z rozrostem Discorda szykowana jest nowa współpraca pomiędzy komunikatorem, a Epic Games. Póki co szczegóły nie są znane, natomiast ma to być jakaś skórka.

Akcja porównywana jest do przedmiotów kosmetycznych dla posiadaczy Playstation Plus, czy kiedyś użytkowników Twitch Prime.

KONCEPT

Póki co nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle dojdzie do takiej współpracy. Przeciek nie pochodzi od leakerów, a z 4chana, więc źródło jest niepewne. Pod znakiem zapytania stoi również to, czy przypadkiem skin i inne przedmioty nie będą jedynie dla posiadaczy “Nitro”, czyli płatnego statusu Discorda.

Przypomnijmy, że DC niedawno ogłaszało wiele różnych, nowych projektów, które mają być realizowane dzięki nowym środkom na rozwój. Kilka dni temu mówiło się o pozyskaniu 100 milionów dolarów dodatkowych funduszy na rozwój.