w

Deadpool przejmie Jacht w Fortnite, dostanie nowy styl skina, nowe bronie i więcej

Wygląda na to, że niedługo będziemy mieli nowe wydarzenie w grze. Dzisiejsza aktualizacja Fortnite podpowiada, że Deadpool przejmie cały Jacht.


Deadpool odegra w tym tygodniu bardzo ważną rolę i kto wie, czy nie najważniejszą. Od wielu tygodni mówi się, że ten skin i sama postać będzie czymś więcej, niż tylko przedmiotem kosmetycznym.

To się rzeczywiście potwierdza. Nowe pliki sugerują, że Deadpool będzie odpowiedzialny za mały event. Co obecnie wiadomo?

Deadpoool w Fortnite

Deadpool na pewno otrzyma nowy styl. Ten będzie prawdopodobnie do odblokowania poprzez specjalne wyzwania. Póki co jeszcze ich nie znamy, natomiast niedługo powinny się pojawić. Styl przedstawia bohatera bez maski.

Do gry zostaną dodane również nowe podwójne pistolety. Nie wiadomo, czy będą się różnić od swojej pierwotnej wersji pod względem posiadanych statystyk, natomiast na pewno zmieniony został ich wygląd.

Warto wspomnieć, że pistolety mają być w mitycznej rzadkości. Deadpool zajmie się również jachtem. Według najnowszych informacji, ma go po prostu przejąć.

Na górze jachtu pojawi się wielki wizerunek bohatera, flaga zmieni się na jego spodnie, a gdzieś w środku stanie złota statua.

Epic szykuje jeszcze więcej atrakcji. Przykładowo, bus bojowy faktycznie ma się zmienić w taki z akcentami Deadpoola. Niestety, póki co dostępne są jedynie tekstury, które nie pokazują całości. Wiemy jednak, jak ma wyglądać zmieniony zrzut zaopatrzenia.

To wszystko wejdzie do gry już bardzo niedługo. Spekuluje się, bazując na kalendarzu dostępnym w grze, że już 3 kwietnia, choć nie zostało to oficjalnie potwierdzone.