w

Dlaczego dzisiejszy sklep Fortnite jest wyjątkowy? Chodzi o tę niepozorną skórkę

Fanpage Grupa

Dzisiaj w sklepie Fortnite znalazła się skórka, która wzbudziła wiele emocji. Dlaczego?


Skiny w Fortnite są atrakcyjne nie tylko ze względu na ich wygląd, czasami chodzi jedynie o ich rzadkość. Dokładnie tak jest w tym przypadku. Dzisiejszy sklep w Fortnite oferuje skina, który nie był dostępny przez blisko dwa lata.

Jest to jedna z tych “OG” skórek, które zostały oficjalnie dodane jeszcze w 2017 roku, konkretnie 7 listopada, w trakcie pierwszego rozdziału. Jej powrót jest o tyle interesujący, że zapewne na kolejną okazję zakupu “Munitions Expert” będzie trzeba czekać kolejne ponad 500 dni.

Munitions Expert w Fortnite

Skin ten w sklepie był ostatnio 17.09.2019 roku, czyli dokładnie 566 dni temu. Mało kto go posiada w swoim ekwipunku, większość zupełnie tez nie zauważy jego powrotu. Kosztująca 1200 V-Dolców skórka może być więc kolejnym rzadkim przedmiotem, który ma szansę wylądować dzisiaj w szafkach graczy.

Czy warto ją kupować? To już czysta spekulacja. Przypomnijmy, że oficjalnie sprzedaż kont jest zabroniona, natomiast teoretycznie skin ten może podnieść jego wartość.

Inną ciekawą ofertą, która się dzisiaj pojawiła, jest lawowy pakiet. Składa się on z dwóch skórek, dwóch plecaków i jednej lotni.

Czy jest to zapowiedź przywracania tych starszych skinów? Trudno jednoznacznie stwierdzić. Na pewno warto obserwować sklep nie tylko pod kątem atrakcyjności skórek, ale także ich rzadkości.