w ,

Dlaczego Ewron i Jacob wolą grać na smurfach w Fortnite?

Fanpage Grupa
youtube.com/user/TheEwron

Wielu graczy woli korzystać obecnie ze swoich smurfów, niż głównych kont. Skąd to się bierze?


Wielu graczy Fortnite ma swoje smurfy, czyli poboczne konta, na których czasem grają. Dotyczy to także streamerów oraz youtuberów, którzy do odcinków wolą swoje alternatywne konta.

O tym, dlaczego tak jest opowiedział Ewron w swoim najnowszym filmie. Dowiadujemy się między innymi tego, że w meczach na głównym koncie gracze są o wiele agresywniejsi.

Dlaczego smurfy w Fortnite?

Ewron zaznacza, że nie chodzi tutaj o trafianie na słabszych przeciwników, a o ich styl gry. Na mniejszych poziomach, przeciwnicy częściej kampią, dzięki czemu można zlikwidować ich większą ilość. Na wysokim levelu gra się o wiele bardziej agresywnie, przez co trudno nałapać wiele eliminacji.

I zobaczcie, jest tak duża strefa i jest tylko 30 osób. Także o to właśnie chodzi, generalnie czy to Jacob, czy ja, często gramy gierki na smurfach, bo ludzie wolniej się wybijają. Zanim spotkam kogoś to prawdopodobnie będzie TOP 10. – mówi Ewron.

Dodatkowo w 2 rozdziale pozbyto się większości mobilnych przedmiotów, co utrudnia podróżowanie po mapie.

Jacob widzi to nieco inaczej (pisownia oryginalna):

Jeżeli chodzi o mnie to ostatnie 3 odcineczki macie na głównym koncie, a wszystkie odcinki nagrywane na SUMRFACH są grane na arenkach 5/6/7 dywizja 😀, więc poziom jest taki sam jak na casualach na głównym koncie, tylko jest leczenie za fraga i ludzie tryhardują pod late, więc można zrobić high kill gierki. Zgadza się, na głównym na championie nie nagrywam odcinków, bo byłby nudne dla widzów (od tego są streamki z turniejów, żeby trochę potryhardować)

Ewron finalnie wygrał mecz z 9 likwidacjami na swoim koncie.