w

Dlaczego gracze Fortnite dostają za darmo 500 i 1000 V-Dolców? Chodzi o jeden z błędów

Fanpage Grupa

Gracze Fortnite mają powód do zadowolenia. Wiele osób właśnie dostało dodatkowe 500 V-Dolców.


Stosunkowo rzadko zdarza się, by Epic przyznawało darmowe V-Dolce. Takie sytuacje mają jednak czasami miejsce i najczęściej jest to związane z różnego rodzaju błędami. Dokładnie tak jest w tym przypadku.

Logując się dzisiaj do gry, wiele osób zostało przywitane ekranem informującym, że otrzymali oni 500 V-Dolców. Niby niewiele, ale można za to kupić jakąś emotkę, czy dołożyć do skórki. Co ciekawe, inni dostali 1000.

Za co gracze dostali 500 i 1000 V-Dolców?

Cała ta sprawa związana jest z Ekipą Fortnite. Epic nadal boryka się z różnego rodzaju problemami, które wpływają na działanie Ekipy.

W efekcie właśnie przyznano 500 V-Dolców każdemu, kto zapłacił za styczniową Ekipę i nie otrzymał 1000 V-Dolców na czas. W efekcie oprócz 1000 V-Dolców, teraz dostaje się 500 w ramach rekompensaty.

Jest też drugi przypadek. Część osób mimo tego, że już odebrało swoje 1000 V-Dolców, to otrzymali je drugi raz. To prawdopodobnie błąd i V-Dolce zostaną odebrane.

Póki co sprawa z 1000 nie jest jeszcze do końca jasna. Wygląda to na błąd podobny do tego, który miał miejsce przy skórce Galaxia. Wówczas także niektórzy dostali V-Dolce, które później zostały zabrane.