w

Dlaczego gracze Fortnite, którzy kupili komiksy dla przedmiotów, plują sobie w brodę?

Fanpage Grupa

Wszyscy na pewno kojarzą, że 20 kwietnia premierę będą miały komiksy, umożliwiające zdobycie kilku przedmiotów do Fortnite.


Epic już jakiś czas temu oficjalnie zapowiedziało pojawienie się komiksów, które zawierać będą kody na specjalne przedmioty kosmetyczne. Będą to kolejno:

 • Pierwszy komiks: Skórka Harley Quinn,
 • Drugi komiks: Lotnia Batmana,
 • Trzeci komiks: Kilof Catwoman,
 • Czwarty komiks – Nie wiadomo,
 • Piąty komiks – Nie wiadomo,
 • Szósty komiks – Nie wiadomo.

Wszyscy byli przekonani, że przedmioty te będą ekskluzywne, czyli dostępne tylko i wyłącznie poprzez komiksy. Okazuje się jednak, że pojawią się normalnie w sklepie Fortnite.

Skiny i inne przedmioty z komiksów

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie:

“Elementy kosmetyczne z Fortnite pojawią się w sklepie. Od 20 kwietnia strój Rebirth Harley Quinn będzie dostępny tylko z komiksem, ale latem trafi również do sklepu. Wszystkie pozostałe elementy kosmetyczne Batman/Fortnite Zero Point będą dostępne w sklepie w dniu premiery komiksu.”

Czyli wygląda na to, że nawet ten specjalny skin w ramach zebrania wszystkich komiksów będzie normalnie do kupienia w sklepie. Jeżeli zależało Wam na tych przedmiotach ze względu na unikalność, to niestety wszystko wskazuje na to, że takie nie będą.

Co jednak na plus, to na pewno za wszystko to wyjdzie taniej. Jeden komiks to cena 20 złotych, czyli najprawdopodobniej taniej wyjdzie kupienie ich wszystkich, niżeli pojedynczo w sklepie Fortnite. Minus natomiast jest taki, że nie ma ich oficjalnie w Polsce, jednak są strony specjalizujące się w sprzedaży sprowadzanych komiksów.

“Seria ma premierę tego samego dnia w Ameryce Północnej, Niemczech, Włoszech, Meksyku, Brazylii, Hiszpanii i Czechach. Pamiętaj, że cyfrowe wydania udostępniane subskrybentom DC UNIVERSE INFINITE (TYLKO w USA) będą zawierać specjalne kody cyfrowe na przedmioty w Fortnite. W dodatkowych regionach, takich jak Azja, Bliski Wschód, Afryka, Europa, Ameryka Południowa i Ameryka Łacińska fizyczne komiksy będą dostępne w limitowanym nakładzie. Pamiętaj, by zapytać o ich dostępność w swoim sklepie z komiksami.”

Jak odebrać przedmioty kosmetyczne?

 1. Odwiedź stronę fortnite.com/redeem.
 2. Wybierz preferowaną platformę lub zaloguj się z Epic Games, jeśli masz już konto Epic.
  1. Sprawdź, czy zalogowano się na właściwe konto.
  2. W prawym górnym rogu ekranu powinna być widoczna nazwa publiczna.
 3. Wpisz lub skopiuj i wklej kod do pola tekstowego „Podaj kod dostępu”.
 4. Wybierz przycisk „Zrealizuj kod”.
 5. Sprawdź wybierany przedmiot i wybierz przycisk „AKTYWUJ”.
 6. Uruchom Fortnite na tym samym koncie Epic.
 7. Wybierz tryb Battle Royale.
 8. Po wczytaniu gry otrzymasz pudełko podarunkowe z odblokowanymi elementami kosmetycznymi. Aby je zamknąć, możesz wybrać przycisk WYPOSAŻ lub ODBIERZ. Elementy kosmetyczne będą dostępne w twojej szafce.

Wiele osób pewnie się zawiodło, inni cieszą się, że będą mogli wszystko kupić bez potrzeby kombinowania z komiksami.