w

Dlaczego gracze Fortnite są przekonani, że ten plecak to istne “Pay2Lose”?

Fanpage Grupa

W Fortnite było kilka przedmiotów, które dawały graczom przewagę. O wiele rzadszym przypadkiem jest sytuacja, w której przedmioty utrudniają rozgrywkę.


5 sezon Fortnite mija przede wszystkim pod znakiem łowców, z których najciekawszym zdaje się być póki co Mandalorian. Przypomnijmy, że na 100 poziomie karnetu bojowego gracze mogą odblokować Grogu.

Okazuje się, że po wykonaniu wszystkich wyzwań, zdobyciu tylu punktów doświadczenia lub wydania mnóstwa pieniędzy nie za bardzo da się używać tego “plecaka”. Wszystko przez to, że Grogu zasłania kompletnie pole walki.

“Jakim cudem to przeszło testy?”

Jeden z użytkowników Reddita o nicku “SweggyBoi” stworzył temat, w którym bardzo wyraźnie zwraca uwagę na problem Baby Yody, pytając, jakim cudem Epic tego nie zauważyło. Chodzi tutaj o sytuację, w której “pojazd” zasłania cały ekran, uniemożliwiając tak naprawdę prowadzenie walki.

Bardzo możliwe, że Epic poprawi ten błąd w kolejnej aktualizacji. Ta według wstępnych przecieków miała się odbyć dzisiaj, jutro lub w czwartek. Do tej pory deweloperzy niczego na dzisiaj nie zapowiedzieli, więc pozostają inne terminy.

Update oznaczony jako 12.51 będzie w pewien sposób wyjątkowy. To jedyna w ten sposób oznaczona aktualizacja, która pojawi się w tym sezonie. Zupełnie nie wiadomo więc, czego się po niej spodziewać – czy ma to być tylko i wyłącznie aktualizacja zawartości, a może Epic zdecyduje się w niej dodać jakieś przedmioty kosmetyczne w postaci skinów bądź innych przedmiotów kosmetycznych? Na odpowiedź trzeba czekać aż do samej aktualizacji.