w

Dlaczego gracze Fortnite szykują się na 4 maja? W ten specjalny dzień mogą wrócić te skórki

Następna aktualizacja oznaczona jako 16.30 może być bardzo ciekawa pod kilkoma względami.


Update 16.30 już praktycznie na pewno pojawi się w przyszłym tygodniu. Oczywiście trzeba będzie na niego jeszcze poczekać, ale raczej wszyscy wytrzymają jeszcze te kilka dni. Prawdopodobną datą jest wtorek 27 kwietnia 2021.

Z kolei 4 maja ma miejsce coś, na co czeka wiele osób, szczególnie graczy Fortnite. Mało kto w Polsce zorientował się, że nadchodzi ważny dzień dla jednego z uniwersum, z którym Epic bardzo mocno współpracuje.

Co będzie 4 maja?

Ten dzień wypada tydzień po aktualizacji. Można więc spokojnie założyć, że jego „obchody” będą miały miejsce w cyklu 16.30. Skąd jednak emocje związane z tą datą? Jest to dzień Star Wars, a to oznacza, że do sklepu mogą powrócić przedmioty kosmetyczne związane z tym uniwersum, tryby gry etc.

Według niepotwierdzonych informacji w plikach znajduje się jakiś dodatkowo zaszyfrowany skin, ale nie jest to nic pewnego. Żaden z popularnych leakerów o tym nie wspominał, a sprawę nagłaśniają głównie youtuberzy tworzący standardowe dla siebie filmy pt. „darmowy skin”. Nie potwierdzono, że skórka będzie za darmo ani nawet, że w ogóle wyjdzie.

W tym momencie pozostaje tylko czekać, najpierw na aktualizację 16.30, potem na datę 4 maja 2021.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite