w

Dlaczego ludzie wpisują w Fortnite kod “Fortnite unlock vbucks gift”? Chodzi o V-Dolce

Fanpage Grupa

Wchodząc do Fortnite można obecnie zauważyć, że wiele ludzi wpisuje jakieś dziwne, tajemnicze kody.


Wszyscy chyba by chcieli, by dało się kupować przedmioty w Fortnite za darmo. Najlepiej, by istniał jakiś sposób na to, by mieć dokładnie to, co się chce i to bez wydawania prawdziwych pieniędzy.

To dlatego ogromną popularnością cieszy się pewien kod, który ma zapewniać zmianę sklepu z V-Dolcami. O co tu tak właściwie chodzi i skąd to się wzięło?

Kod na V-Dolce w Fortnite

Wczoraj wspominaliśmy o tym, że gracze pokazują sposoby na odblokowanie skórki Blaze zupełnie za darmo. Zgodnie z tym, czego można się było spodziewać, było to po prostu oszustwo. Tym razem jest podobnie, choć jeszcze śmieszniej.

Dostaliśmy sporo wiadomości odnośnie tego, czym jest “Epic ID”. Sami się zastanawialiśmy, skąd nagle taki przypływ ludzi, którzy o to pytają. Okazuje się, że chodziło tutaj o kod, który ma dawać V-Dolce.

Ponoć po wpisaniu konkretnego kodu “fortnite.unlock.vbucks.gift” z dodatkiem różnych liczb i Epic ID przypisanego do konta, dostaje się V-Dolce. Oczywiście to nieprawda.

Wpisanie na czacie kodu miałoby zmieniać sklep na taki, w którym wszystkie ceny zmieniają się na 0. Jakim cudem miałoby to działać? Dobre pytanie, na które nawet osoby nagrywające tego typu materiały nie znają odpowiedzi.

Wiele osób jednak daje się na to nabierać i wpisują podawane przez Youtuberów kody. Sprawa zrobiła się na tyle niepokojąca, że nawet Epic zaktualizowało swoje zasady względem twórców treści w taki sposób, by Ci nie mogli oszukiwać swoich widzów przykładowo na kody.