w

Dlaczego niektórzy gracze dostają 1000 V-Dolców? Chodzi o kolejny błąd w komunikacji

Fanpage Grupa

Dzisiaj niektórzy mogą się nieźle ucieszyć wchodząc do Fortnite. Ponownie w związku ze złą komunikacją Epic rozdaje V-Dolce.


Dwa dni temu Epic przyznawało graczom 500 V-Dolców. Tym razem jest to dwukrotnie więcej. Na kontach niektórych osób pojawiło się bowiem 1000 dodatkowych punktów płatnej waluty. Ma to związek z następnym pakietem i błędną komunikacją.

Chodzi tutaj stricte o pakiet Cieni, Epic przy jego zakupie informowało, że ten zawiera 1000 V-Dolców. Komunikat o tym widniał w głównej zakładce sklepu, po wejściu do oferty już tego nie było.

Epic przyznaje się do błędu

Gracze sami zaczęli zgłaszać się do Epic z informacją o tym błędzie. Dział wsparcia odpisywał, że wszyscy, którzy dokonali zakupu, gdy wyświetlana była informacja o 1000 V-Dolców otrzymają odpowiednią ilość punktów w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

I rzeczywiście, od kilkunastu godzin gracze otrzymują swoje punkty. W uzasadnieniu widać, że faktycznie chodzi o ten konkretny pakiet.

Jeżeli nie dostaniecie 1000 V-Dolców przez te dwa tygodnie, to warto odezwać się do Epic. Oczywiście tylko w przypadku, gdy zostaliście wprowadzeni w błąd.