w

Dlaczego Recon Expert, jedna z najrzadszych skórek może wrócić do sklepu Fortnite?

Recon Expert to niesamowicie rzadki skin, który niedługo może trafić do sklepu.


Dlaczego z pozoru niezbyt “szałowa” skórka budzi tyle emocji? Głównie dlatego, że ostatnio była dostępna w sklepie 12 listopada 2017. Taki okres czasu sprawił, że dzisiaj uchodzi za jedną z najrzadszych.

Przypisuje się ją do prawdziwych “OG”, czyli graczy, którzy z Fortnite są od początku istnienia gry. Teraz ten skin, kosztujący 1200 V-Dolców może powrócić.

Dlaczego skórka może wrócić do sklepu?

W aktualizacji 12.60 skin otrzymał nowy styl – grafika została stworzona dokładnie w taki sposób, jak wszystkie inne, które mają się znaleźć w sklepie.. Natomiast nie jest to jedyna przesłanka ku temu, że skórka wróci i będzie do kupienia.

Epic nawiązało do znaku, który posiada ta skórka w dwóch miejscach. Raz na ekranie wczytywania, drugi raz na nowym zbieraku. To właśnie te małe szczegóły zdają się potwierdzać, że skin ten wróci.

To nowy zbierak, który będzie można odblokować w ramach nadchodzących wyzwań. Jak widzicie, znajduje się na nim dokładnie taki sam znak, jak na kapeluszu Recon Expert. To jednak nie wszystko.

Ten sam symbol widoczny jest również na nowym ekranie wczytywania, który także wprowadzono w aktualizacji 12.60.

Czy to jakoś się łączy? Na pewno. Pytanie tylko, w jaki sposób. Nie wiadomo, czy na pewno i kiedy skórka pojawi się w sklepie. Zdecydowanie jednak jej obecność mocno namieszałaby w społeczności.