w

Do Fortnite nadchodzi nowy biom. Znajdzie się w centralnej części mapy i nie będzie miał grawitacji

Fanpage Grupa

Robi się coraz ciekawiej, jeżeli chodzi o przyszłe zmiany w Fortnite.


Minął tydzień od startu 7 sezonu, więc najwyższy czas na pierwsze zmiany. Już dzisiaj po południu możemy zobaczyć jakąś nową broń czy przedmiot. Oczywiście nie jest to potwierdzone, bowiem nie w każdym sezonie między tymi dużymi aktualizacjami pojawiały się mniejsze.

Po tygodniu wiemy, że ten sezon na pewno nie będzie nudny. Może się tak wydawać, ale Epic standardowo daje te dwa pierwsze tygodnie nowych sezonów na poznanie wszystkich zmian. Jest to więc kompletnie normalne.

Nowy biom w Fortnite

Biom nowi nazwę “No Gravity Biome”, co raczej wszystko już tłumaczy. Według przecieków zmianom ulegnie centralna część mapy. W plikach pojawiają się też wskazówki odnośnie pływania czy fioletowych drzew.

Poniżej leakerzy podesłali dźwięki, które już mówią całkiem dużo. Biom będzie dodatkowo oznaczony – nie przegapicie ani wejścia, ani wyjścia z niego. Przy tych czynnościach pojawi się bowiem bardzo charakterystyczny dźwięk. Same kroki również mają brzmieć inaczej.

Zapowiada się ciekawie, ale co z tego wyniknie, tego kompletnie nie wiadomo. Standardowo poza tymi wskazówkami nie ma żadnych dat – a szkoda, bo wszyscy czekają na te pierwsze większe zmiany w samej rozgrywce. Póki co od tygodnia bazujemy tylko na przeciekach, a w grze zmienia się stosunkowo niewiele.