w

Do Fortnite zmierza specjalny skin z wyjątkowym efektem. Kiedy i dla kogo może być wprowadzony?

Przecieki ujawniają skina, który ma posiadać wyjątkowe właściwości.


Epic co jakiś czas wymyśla nowe sposoby na zachęcenie graczy do kupienia przedmiotów kosmetycznych. Wszystko wskazuje na to, że ponownie będziemy mieli do czynienia z czymś nowym.

Skin, o którym mowa, jest w tym momencie zaszyfrowany. Oznacza to tyle, że leakerzy są w stanie dokopać się do informacji tylko do pewnego stopnia, dzięki temu jednak wiemy, czego mniej więcej się spodziewać.

Marshmello z nowym skinem w Fortnite

Początkowo nikt nie powiązał faktów, więc na świat wyszła informacja o skórce, która zmienia swoje efekty wizualne, konkretniej oświetlenie podczas używania muzycznych emotek.

Kluczem w tej wiadomości jest prawdopodobnie fragment o muzyce. Gracze zaczęli więc kombinować, kto może otrzymać niedługo jakąś muzyczną skórkę. Trop zaprowadził społeczność do Marshmello.

Ten bowiem niedługo ma swój występ, konkretniej 29 maja 2021 pojawi się na rozpoczęciu finałów UEFA Champions League.

Brzmi, jak konkretny scenariusz – skin w Fortnite promuje tak samo artystę, jak i rozgrywki. Może wrócą skiny piłkarzy, może zobaczymy jakieś nowe, muzyczne emotki? To by wyjaśniało cały ten przestój, jeżeli chodzi o Travisa Scotta i właśnie Marshmello.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite