w

Do Fortnite zostanie w końcu dodany pojazd, o którym mówi się od 1 sezonu 1 rozdziału

Fanpage Grupa

W historii Fortnite spekulowało się, że gracze dostaną całe mnóstwo pojazdów i faktycznie tak było. Teraz przecieki wspominają o kolejnym środku transportu.


W Fortnite znalazło się już całe mnóstwo dziwnych pojazdów pokroju Kulojazdów i tych kompletnie normalnych w postaci samochodów. Były deski, były wózki golfowe i od zawsze mówiło się, że brakuje jedynie jakiegoś jednośladu.

Okazuje się, że już niedługo do Fortnite może zostać wprowadzony… Motocykl. Takie informacje przekazuje na swoim Twitterze HYPEX. Pojazd jest na wczesnym etapie produkcji, więc do gry raczej nie trafi zbyt szybko, choć kto wie.

Motocykle w Fortnite

Według HYPEXa, motocykle będą korzystać z tych samych animacji, co obecna w grze mechanika jazdy na zwierzętach.

Motocykl ma mieć dwa miejsca, z których gracze będą mogli robić użytek. Oprócz tego pojazd wyposażony zostanie w standardowy dopalacz i pozwoli na driftowanie. Póki co jednak nie wiadomo, czy to do Battle Royale, czy może Epic tworzy nowy pojazd pod tryb kreatywny.

Wydaje się jednak, że motocykle idealnie pasują do BR, przynajmniej do tego typowo casualowego. Raczej nikt by się nie zdziwił widząc, że Epic na to wpadło. Pierwsze koncepty graczy właśnie z motocyklami były publikowane dobre 4 lata temu.