w

Dragon Ball w Fortnite. Prezentacja skinów, zmiany mapy, nowe moce i więcej

Fanpage Grupa

Epic już oficjalnie pokazało wszystkie szczegóły dotyczące współpracy.


Świat Fortnite nie widział jeszcze takiej mocy! W grze pojawili się czterej legendarni, potężni bohaterowie z Dragon Ball Super – Son Goku, Vegeta, Bulma i Beerus…

WIECZNY SHENRONIE! W IMIĘ TWOJE PRZYZYWAM CIĘ!

PL Fortnite Dragon Ball Power Unleashed Challenges
W grze pojawiła się nowa zakładka, „Wyzwolona Moc”, pełna zadań i nagród. Ta nowa strona wydarzenia dostępnego wszystkim graczom, monitoruje wzrastanie Poziomu Mocy na skutek kończenia nowych okresowych zadań Dragon Ball w Battle Royale i przygód na Wyspie Przygód Dragon Ball.

Siedem zestawów zadań sprawdzi wasze umiejętności siłowe, zręcznościowe, skupienia i nie tylko. Po ukończeniu każdego zestawu treningowego otrzymacie Smoczą Kulę i podniesiecie swój poziom mocy, odblokowując fantastyczne nagrody, takie jak plecak Smoczy Radar, emotki, graffiti i poziomy karnetu bojowego.

Ukończcie swój trening, zbierzcie wszystkie siedem Smoczych Kul i zgarnijcie lotnię Shenron!

EN Fortnite Dragon Ball Shenron Glider

Zadania Wyzwolona Moc i nagrody z nich będą dostępne do godz. 10:00 30 sierpnia 2022.

Uwaga: nagrody w grze : plecak Smoczy Radar oraz lotnia Shenron nie są na wyłączność Wyzwolonej Mocy i mogą być dostępne w późniejszym terminie w sklepie.

WALCZCIE Z TABLICAMI KONFRONTACJI

Tablice Konfrontacji z Dragon Ball w Fortnite

Najsilniejsi wojownicy zawsze testują siebie samych – przedstawiamy Tablice Konfrontacji!

Tablice Konfrontacji pozwalają rywalom stawać do walki o tytuł najsilniejszego na Wyspie! Obaj gracze muszą zgłosić się na walki, używając Tablicy na Wyspie, a po wyborze przeciwnika, obaj zostaną ujawnieni na swoich mapach. Wtedy będą mieć zaledwie 5 minut, by pokonać przeciwnika i zdobyć zwycięstwo!

Tablice Konfrontacji zajęły chwilowo miejsce Tablic Zleceń i można znaleźć je tam, gdzie wcześniej były Tablice Zleceń.

DOTRZYJCIE JESZCZE DALEJ W BATTLE ROYALE

Rozgrywka z Kamehameha i Koziołkującym Obłokiem (Kinto) w Dragon Ball w Fortnite

Dysponujcie mocami Son Goku, Kamehamehą i Koziołkującym Obłokiem (Kinto) w Battle Royale!

W każdym meczu z nieba, w przesyłkach wynalezionych przez Capsule Corp, spadają Kamehameha, którą możecie podnieść i wystrzelić niszczący promień energii w każdego, kto wejdzie wam w drogę, albo Koziołkujący Obłok (Kinto)
, który możecie wezwać i latać na nim po Wyspie. W miarę zbliżania się Burzy pojawiać się będzie więcej kapsułek, więc uważajcie na epickie starcia i testy mocy!

Uwaga: Kamehameha i Koziołkujący Obłok (Kinto) nie są obecne na listach turniejowych (na Arenie i w turniejach), z wyjątkiem Turnieju Mocy.

ZNAJDŹCIE BULMĘ!

Dom Genialnego Żółwia i Bulma w Dragon Ball w Fortnite

Na maleńkiej wysepce z dala od brzegów głównej Wyspy, znajdziecie teraz dom Genialnego Żółwia 🌴! Poznajcie tę klasyczną lokację z Dragon Ball, a także – jeśli jesteście gotowi rozstać się ze swoimi sztabkami – pogadajcie z Bulmą, która kręci się w okolicy, gotowa zapewnić pewne bardzo potężne przedmioty.

FESTIWAL ODCINKÓW DRAGON BALL SUPER

Festiwal odcinków Dragon Ball Super w Fortnite

Od 16 sierpnia do 17 września 2022 r. fani serii Dragon Ball Super oraz osoby odkrywające ją po raz pierwszy mogą wskoczyć na statek wycieczkowy stworzony przez zespół z Vysena Studios, aby móc zrelaksować się i obejrzeć wybrane odcinki Dragon Ball Super!

Festiwal odcinków Dragon Ball Super możecie znaleźć w Odkryciach, albo obejrzeć określony odcinek, stosując jeden z następujących kodów wyspy:

Dragon Ball Super – Odcinek 9Thanks for Waiting, Lord Beerus! A Super Saiyan God is Born at Last! –  (Kod wyspy wkrótce).

 • Shenron mówi, że sposobem na wezwanie Super Saiyanina Boga jest przelanie ducha pięciu godnych Saiyan w innego prawego Saiyanina. Ale przemiana w niego wymaga o jednego Saiyanina, niż jest – dopóki Videl nie zdradzi niespodzianki!

Dragon Ball Super – Odcinek 10Show Us, Goku! The Power of a Super Saiyan God!! –  (Kod wyspy wkrótce).

 • Goku zdołał zmienić się w Super Saiyanina Boga i teraz wyzywa Boga Zniszczenia Beerusa na pojedynek rozstrzygający o losach Ziemi. Ale przez niesamowitą potęgę Super Saiyanina Boga Goku nie jest w stanie kiełznać swej mocy i w pełni się kontrolować. Zaczyna się prawdziwa walka!

Dragon Ball Super – Odcinek 11Let’s Keep Going, Lord Beerus! The Battle of the Gods! –  (Kod wyspy wkrótce).

 • Panujący niemal w pełni nad swoimi mocami Goku wzmaga walkę. Walka zabiera ich do górnej granicy stratosfery, a Beerus bezustannie nęka Goku, próbując obudzić jego moc. Rany Goku leczą się, ale czy jest w stanie znieść prawdziwą potęgę mocy Beerusa?

Dragon Ball Super – Odcinek 13Goku, Surpass Super Saiyan God! –  (Kod wyspy wkrótce).

 • Goku wciąż zaskakuje Beerusa rosnącymi mocami. Zaczynają walczyć ze sobą z całą potęgą, ale aura Super Saiyanina Boga otaczająca Goku stopniowo słabnie i ostatecznie powraca on do postaci Super Saiyanina. Czy Goku ma jakąś szansę na wygraną!?

Dragon Ball Super – Odcinek 81Bergamo the Crusher vs. Goku! Whose Strength Reaches the Wild Blue Yonder?! –  (Kod wyspy wkrótce).

 • Trzeci wojownik 9. wszechświata próbuje przekonać Króla Wszechrzeczy, by nie wymazywał przegrywających wszechświatów. Król Wszechrzeczy się zgadza, ale pod jednym warunkiem: 9. wszechświat musi wygrać mecz pokazowy. Jednak jeśli Goku powstrzyma się od walki, los zniszczenia spotka wszystkie wszechświaty!

Dragon Ball Super – Odcinek 98Ah, the Uncertainty! A Universe Despairs!!   –  (Kod wyspy wkrótce).

 • Turniej był w stanie pandemonium od początku. Goku i jego drużyna z 7. wszechświata szybko stali się celem dla pozostałych wszechświatów. Goku, który pozostał jedyny ze swojej drużyny, był otoczony przez wielu przeciwników. Ale kiedy interweniuje Vegeta, pole bitwy nagle staje się bardziej wyrównane!

WYSPA PRZYGÓD DRAGON BALL

Wyspa Przygód Dragon Ball w Fortnite

Bądźcie gotowi na przygodę ze zbieraniem Smoczych Kul od 19 sierpnia 2022.

Poznawajcie miejsca inspirowane klasycznymi lokacjami z Dragon Ball. Szybujcie poprzez tor pierścieni na Koziołkującym Obłoku (Kinto) Pałacu Kami, przygotujcie posiłek w Domu Goku oraz pokonajcie tor przeszkód w Komnacie Ducha i Czasu. A to tylko część wyzwań, którym stawicie czoła w misji zbierania Smoczych Kul.

Kiedy będziecie gotowi, przetestujcie swoją moc na otwartej arenie PvP „Tenkaichi Budokai”, albo zwiedzajcie dalej!

TURNIEJ MOCY 

Okiełznajcie swą moc i wyzwólcie ją w Turnieju Mocy, który odbędzie się we wszystkich regionach 18 sierpnia 2022 na liście rankingowej! Walczcie w tym turnieju dla par w Battle Royale o szansę wygrania następujących nagród:

PL Tournament Of Power

NAGRODY

 • Najlepsze 50% graczy w Rankingu Głównym: emotka Wściekły Vegeta
 • 8 punktów zdobytych w Rankingu Głównym: ikona sztandaru Kanji Goku
 • 3 punkty zdobyte z likwidacji Kamehamehą: graffiti Posiłek Beerusa

PL Tournament Of Power Rewards

Rozegrajcie do 10 meczów w Fortnite w właściwym dla waszego regionu okresie 3 godzin. Określone czasy dla każdego regionu znaleźć można obecnie w zakładce Rywalizuj w grze.

Turniej Mocy zawierać będzie także dodatkowy ranking Kamehameha za likwidacje graczy potężną Kamehamehą! Zdobądźcie 3 likwidacje Kamehamehą, by otrzymać nagrodę w postaci graffiti Posiłek Beerusa.

Do udziału w turnieju wymagane jest konto Epic na poziomie 50 lub wyższym z włączonym i zweryfikowanym uwierzytelnianiem dwuskładnikowym (swój poziom konta w Fortnite sprawdzicie w zakładce „Kariera”). Więcej szczegółów oraz wymagania dotyczące uczestnictwa znajdziecie w oficjalnym regulaminie Turnieju Mocy.

PRZEDMIOTY Z DRAGON BALL W SKLEPIE

Już w sklepie!

SON GOKU  

Saiyanin wychowany na Ziemi, który bronił jej przed licznymi wrogami. Jego imię Sayian to Kakarot. Kocha walczyć, a im mocniejszy przeciwnik, tym bardziej podekscytowany się staje. Po zakończeniu Turnieju Mocy odkrywa, że we wszechświecie wciąż jest wielu potężnych wojowników, których jeszcze nie spotkał, i trenuje, by osiągnąć wyższy poziom.

(W zestawie ze stylami Super Saiyanin, Super Saiyanin Niebieski i Ultrainstynkt, oraz zintegrowaną emotką Goku ładuje moc. *Uniwersalna emotka Ładowanie sprzedawana oddzielnie)

Dragon Ball Goku In The Fortnite Item Shop

VEGETA  

Dumny książę Saiyan zajadle rywalizujący z Goku. Był niegdyś okrutnym i złym wojownikiem, ale po walce z Goku, zyskał dobre serce.
Vegeta trenuje, by pobić Goku, ale czuje się zagrożony przez Frizera, wskrzeszonego po Turnieju Mocy.

(W zestawie ze stylami Super Saiyanin, Super Saiyanin Niebieski i Super Saiyanin Niebieski Ewolucja, oraz zintegrowaną emotką Vegeta ładuje moc. *Uniwersalna emotka Ładowanie sprzedawana oddzielnie)

Dragon Ball Vegeta In The Fortnite Item Shop

BULMA  

Pierwsza przyjaciółka Goku. Bulma poszukuje Smoczych Kul z Goku i przyjaciółmi, i regularnie wyciąga ich z kłopotów.
Jest dobrze wychowaną córką założyciela Capsule Corporation, wynalazczynią Smoczego Radaru i geniuszem inżynierii. To żona Vegety i matka Trunksa.

(W zestawie ze stylem Kitel.)

 Bulma z Dragon Ball w sklepie Fortnite

BEERUS  

Bóg zniszczenia, mający zadanie zachowywania równowagi we wszechświecie.
Jeśli wpadnie w zły nastrój, zniszczy dowolne pobliskie planety i formy życia. Poznaje Goku, kiedy przybędzie na Ziemię z zamiarem walki z Super Saiyaninem Bogiem, ale od tego czasu działania Goku pchają go w różnych kierunkach. Lubi smacznie jeść i spać.

Dragon Ball Beerus In The Fortnite Item Shop

PLECAKI

 • Długokrótek (Nyoibo): Tajemnicza laska przekazana Goku przez dziadka Gohana.
 • Rybka Jasnowidka: Roztrzepana ryba Beerusa. Przewiduje przyszłość.
 • Skorupa Kamesennina: Nosił ją sam Kamesennin.

Fortnite Dragon Ball Pickaxes

KILOFY, LOTNIE I EMOTKI

 • Kilof Długokrótek (Nyoibo): Tajemnicza laska przekazana Goku przez dziadka Gohana.
 • Kilof Laska Kamesennina: Używał jej sam Kamesennin.
 • Lotnia Koziołkujący Obłok (Kinto): Tajemniczy obłok przekazany Goku przez Kamesennina.
 • Lotnia Kosmiczna Kapsuła: Używana głównie do ataków na planety.
 • Emotka Ładowanie:Zwiększ swoją ki.
 • Emotka Fuzja! Ha!!!: Pamiętasz kroki?
 • Emotka Wzmocnienie Ki: Pokaż swoją moc.

Fortnite Dragon Ball Pickaxes And Gliders

Emotka Ładowanie w akcji:

Emotka Fuzja w akcji:

Gracze będą także mieć możliwość nabycia tych przedmiotów w zestawach!

Fortnite Dragon Ball Goku Beerus

Zestaw Goku i Beerus zawiera strój Goku, plecak Długokrótek (Nyoibo), kilof Długokrótek (Nyoibo), emotkę Goku ładuje moc, strój Beerus, plecak Rybka Jasnowidka oraz ekran wczytywania Uwolnij Swoją Moc.

Ekran wczytywania Uwolnij Swoją Moc w Fortnite

Ekran wczytywania Uwolnij Swoją Moc

Zestaw Vegeta i Bulma zawiera strój Vegeta, emotkę Vegeta ładuje moc oraz strój Bulma.

Fortnite Dragon Ball Vegeta Bulma

Zestaw Sprzęt Dragon Ball zawiera lotnię Koziołkujący Obłok (Kinto), lotnię Kosmiczna Kapsuła, emotkę Fuzja! Ha!!!, kilof Laska Kamesennina i plecak Skorupa Kamesennina.

Fortnite Dragon Ball Gear Bundle

Copyright: ©BIRD STUDIO/SHUEISHA, TOEI ANIMATION

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Fortnite