Druga faza „urządzenia zagłady” już w Fortnite. Jak będzie wyglądać trzecia i ostatnia?

Tydzień temu w Fortnite znalazła się „pierwsza faza” urządzenia zagłady. O co w tym chodzi?Reklama Urządzenie o nazwie „Doomsday”...
Według relacji świadków sytuacja przebiegała bardzo naturalnie. „Każdy robił swoje, nie było w tym nic nadzwyczajnego” – wspomina jedna z osób obecnych na miejscu. Mimo to w sieci pojawiło się kilka różnych interpretacji. Wszystko zaczęło się od krótkiej wzmianki, która pojawiła się w relacji z wydarzenia. Z czasem temat zaczął przyciągać uwagę osób śledzących branżę rozrywkową. „Na miejscu wszystko wyglądało bardzo spokojnie.”








