w

Dwie pierwsze skórki, które zostaną dodane do Fortnite w ramach nadchodzącego Halloween

Fanpage Grupa

Halloween w Fortnite coraz bliżej. Warto więc przypomnieć, że znamy już pierwsze skiny, jakie zostaną do gry w ramach nadchodzącego eventu.


Obecnie w plikach nie ma jeszcze typowych skórek, czy innych przedmiotów kosmetycznych na Halloween. To jednak nie oznacza, że o evencie nic nie wiadomo. Według leakerów należy spodziewać się chociażby nowego bossa, który otrzyma zdolność przywoływania do siebie swoich poddanych.

Oprócz tego znamy dwie pierwsze skórki, jakie pojawią się w tym ciekawym okresie. Skąd? Cóż, wiele osób już zapomniało, że są to skiny, które wygrały tegoroczny konkurs.

Dwie skórki, jakie zostaną dodane na Halloween

Póki co są to koncepty, które Epic zmieni w normalne skórki. To oczywiście sprawi, że nie będą wyglądać dokładnie tak samo, ale na pewno podobnie. Epic znane jest z tego, że naprawdę dobrze odwzorowuje koncepty.

Opinie o skórkach są różne, gdzieś tam mówiło się, że mogą one być za darmo, ale po tych plotkach nic nie zostało oprócz nadziei graczy. Raczej trzeba będzie te skórki normalnie zakupić w sklepie. W końcu to nie Święta Bożego Narodzenia – wtedy faktycznie Epic daje graczom skiny za friko.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite