w

Dzisiaj Fortnite kończy 3 lata. Czego się spodziewać po dzisiejszych urodzinach?

Fanpage Grupa

Dzisiaj Fortnite kończy 3 lata. Szybko minęło, prawda?


W zeszłym roku świętowanie drugich urodzin rozpoczęło się właśnie 25 lipca i trwało do 31 lipca. Pojawiły się wówczas specjalne wyzwania i kilka zmian na samej wyspie.

Tym razem nie ma żadnych informacji o urodzinach w trybie Battle Royale, choć są plecaki, które mogą pojawić się w BR, to w tym momencie są one przeznaczone dla RŚ. Póki co trzeba czekać na dodatkowe informacje.

Czego się spodziewać?

Dzisiaj po południu powinna pojawić się oficjalna informacja od Epic Games odnośnie tego, jak będą wyglądały urodziny. Przypomnijmy komunikat sprzed roku:

„Świętować zaczniemy w czwartek 25 lipca, a skończymy w środę 31 lipca. W tym czasie na mapie Battle Royale znajdziecie urodzinowe zrzuty, torty i podarunek, który będziecie mogli przekazać członkom oddziału. W busie bojowym usłyszycie specjalny utwór, a sam bus otrzyma nową skórkę, w sam raz na imprezę. Ponadto świętując urodziny, zyskacie szansę na zdobycie kilofu, malowania i innych elementów kosmetycznych.”

Bardzo możliwe, że tym razem będzie to wyglądało podobnie. Leakerzy nie mają jednak żadnych informacji odnośnie możliwych wyzwań. To dość smutna wiadomość, natomiast mogą być one jakoś dodatkowo zabezpieczone. Rok temu daniem głównym był zbierak:

W tym momencie jedyne pliki związane z trzecimi urodzinami odnoszą się do Ratowania Świata.

„Wszystkiego najlepszego z okazji trzecich urodzin!” – Penny

  • Profit Standardowy: Ale Się Dłuży
    • Skraca czas odnowienia Impulsu Plazmowego o 18%
  • profit dowódcy: Ale Się Dłuży +
    • Skraca czas odnowienia Impulsu Plazmowego o 42%

Można ją zdobyć wykonując zadanie „Huk-pustaki”, dostępne od 25 lipca, godz. 2:00 czasu polskiego.

Warto wspomnieć, że w Ratowaniu nie będzie tym razem jubilamy.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite