w

Dzisiejsza aktualizacja 21.20 Fortnite została odwołana? Epic nie dodało żadnej zapowiedzi

Fanpage Grupa

Wygląda na to, że dzisiejsza aktualizacja, która miała się pojawić w Fortnite, została przełożona, choć Epic oczywiście może jeszcze zaskoczyć.


Zazwyczaj aktualizacje Fortnite są zapowiadane na kilka godzin przed. Tym razem w mediach społecznościowych ani w zasadzie żadnym innym miejscu nie ma zapowiedzi. Donald Mustard dodał jedynie kilka wpisów, które jednak nijak mają się do update’u.

Tym samym można podejrzewać, że z jakiegoś powodu aktualizacja została przełożona. Faktycznie, niektóre komunikaty wskazują, że Epic mogło o tym wiedzieć już wcześniej.

Aktualizacja 21.20 w Fortnite odwołana?

Brak zapowiedzi na godzinę przed aktualizacją (zazwyczaj przerwy techniczne rozpoczynają się o 10:00) to sygnał do niepokoju. Możliwe, że patch zostanie wydany dopiero jutro.

Jest to o tyle dziwne, że Epic na pewno planowało aktualizację na dzisiaj. W końcu sami informowali o tym w swoich własnych wpisach. Nie ma tutaj mowy o pomyłce.

Coś musiało się stać, pytanie tylko co. Na ten moment kompletnie nie wiadomo, czy aktualizacja zostanie wydana za godzinę, czy może jutro. Może się okazać, że Epic w ogóle przygotowało coś jeszcze innego.