Epic Games odpowiada na „Removethemech” i ujawnia statystyki!

Fortnite

Reklama

Epic Games postanowiło odpowiedzieć na ruch „Removethemech” i pokazać, jak wygląda obecnie sytuacja.

Reklama


Od czasu wprowadzenia Brutali, w Fortnite wiele się o nich mówi. W nocy Epic Games postanowiło ujawnić statystyki dotyczące Brutali i uświadomić graczy, w jaki sposób  twórcy podchodzą do tej nowości.

Oficjalna wiadomość z bloga Epic Games

Cześć wszystkim!

Słyszymy ostatnio sporo dyskusji (#RemoveTheMech) na temat BRUTALA i uznaliśmy, że będzie to dobry moment na omówienie filozofii Fortnite. Misją Fortnite jest zapewnienie graczom o wszystkich poziomach umiejętności możliwości takiej wspólnej gry, w której każdy ma szansę wygrać. Takiej, gdzie na przykład każdy może mieć szansę zdobyć pierwszą likwidację lub Królewskie Zwycięstwo i poczuć frajdę, jaką to ze sobą niesie. Wiemy, że wciąż są gracze, którzy tego nie doświadczyli.

Reklama

Inną częścią misji jest sprawienie, by Fortnite był widowiskowy, a rozgrywka zapewniała rozrywkę. Sprawienie tego tydzień w tydzień oznacza, że zawsze czekają nowe wrażenia z gry i nowe sposoby zabawy.

Dodając BRUTALA na początku sezonu X, mieliśmy na uwadze tę właśnie misję. Od tego czasu widzimy, że gracze, którzy wcześniej mieli problemy z zaliczaniem likwidacji, teraz zgarniają ich więcej, a jednocześnie likwidacje doświadczonych graczy pozostały na stałym poziomie.

Spotkania z BRUTALAMI powinny być rzadkimi, unikatowymi wydarzeniami, a nie czymś, co dominuje całą rozgrywkę. W trybie Areny wprowadziliśmy w tym celu zmiany. Aby zmniejszyć ich występowanie w późniejszych etapach gry, zmniejszyliśmy częstotliwość ich pojawiania się. Było to konieczne ze względu na specyficzną tego trybu większą ilością graczy w ostatnich kręgach burzy. Jesteśmy zadowoleni z tych zmian, a poniżej możecie zobaczyć grafiki prezentujące likwidacje z użyciem BRUTALA w trybach Areny i podstawowych.


Powyżej widzicie średnią liczbę likwidacji z BRUTALI na mecz w każdym z trybów (gra solo, w parach, w oddziałach, Naparzanka, solo na Arenie i trójki na Arenie).

Powyżej widzicie procentowy udział likwidacji z BRUTALI na mecz w każdym z trybów (gra solo, w parach, w oddziałach, Naparzanka, solo na Arenie i trójki na Arenie)
​​​​​​​
Już wcześniej dodawaliśmy do Fortnite elementy, które zaskakująco odmieniały rozgrywkę i zamierzamy robić to nadal. Chcemy zapewniać wciągającą, bez przerwy zmieniającą się rozrywkę wszystkim graczom.

– Twórcy Fortnite

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej