w

Epic po cichu kilkukrotnie zaktualizował przełomową funkcję w Fortnite. Leakerzy potwierdzają

Fanpage Grupa

To, o czym pisaliśmy kilka miesięcy temu, zaczyna się potwierdzać. Epic faktycznie kilkukrotnie zaktualizowało widok z pierwszej osoby.


Tryb bez budowania to spory przełom, jeżeli chodzi o Fortnite. Kolejnym miałaby być możliwość grania z widokiem z pierwszej osoby. Wiadomo, że Epic ma już gotową taką opcję – wiedzą o tym gracze posiadający tryb Ratowania Świata.

Możliwe, że Epic wprowadzi to do Battle Royale. Leakerzy potwierdzają, że podczas aktualizacji 21.30 kilkukrotnie zaktualizowano właśnie tę funkcję.

Plan na 4 sezon?

Istnieje spora szansa na to, że widok z pierwszej osoby do trybu Battle Royale to plan Epic na 4 sezon. Tak przynajmniej sugeruje w swoim wpisie HYPEX, który twierdzi, że był on kilkukrotnie aktualizowany w dzień aktualizacji 21.30.

Na pewno byłby to ciekawy kierunek rozwoju Fortnite, o ile oczywiście to się sprawdzi. Warto podkreślić, że są to na razie teorie i domysły na podstawie ruchów Epic, ale to wszystko ma coraz więcej sensu. Tryb bez budowania okazał się sukcesem, więc nic nie stoi już na przeszkodzie, by spróbować pójść dalej.