w

Epic po cichu zapowiedziało nowego skina Obi-Wana Kenobiego albo Anakina Skywalkera w Fortnite

Fanpage Grupa

Gracze kłócą się między sobą odnośnie tego, czyja zapowiedź pojawiła się na końcu wczorajszej animacji.


Przy okazji ostatniej aktualizacji Epic udostępniło krótkie nagranie, będące zwiastunem powrotu Star Wars do Fortnite. Większość graczy kompletnie to pominęła i trudno się dziwić. W teorii nie ma tam bowiem nic ciekawego.

W praktyce okazuje się, że to nagranie jest ważniejsze, niż się wydaje. Na jego końcu znajduje się zapowiedź skórki. Teraz tylko pytanie czyjej. Według graczy może tu chodzić albo o Obi-Wana Kenobiego albo Anakina Skywalkera. Większe szanse ma oczywiście ten pierwszy.

Zwiastun skina w Fortnite

Epic udostępniło film, w którym na samym końcu pojawia się tajemnicza postać. Nie wiadomo do końca, kto to taki i kiedy zostanie ujawniony, ale zapewne jest to kwestia kilku najbliższych godzin lub dni.

Jedni się cieszą z powrotu Gwiezdnych Wojen, inni mocno narzekają na miecze świetlne. Nigdy nie będzie tak, że wszyscy będą zadowoleni. W tym przypadku społeczność bardzo mocno podzieliła się na pół.

Przypomnijmy, że w przeciekach pojawiało się mnóstwo odniesień do Star Wars. W Fortnite można się spodziewać chociażby Darth Vadera, który ma wejść gdzieś w trakcie 2022 roku.