w

Epic pracuje obecnie nad czymś bardzo ważnym, co niedługo wejdzie do Fortnite

Nowe bronie, nowe przedmioty, czy nowe mechaniki. To wszystko nieco blednie przy tym, nad czym pracują obecnie deweloperzy.


Fortnite mocno idzie do przodu, choć oczywiście jedne zmiany są ważniejsze od drugich. Do tej pory było kilka bardzo mocnych kroków milowych, których przekroczenie dało Epic zupełnie nowe możliwośći.

Teraz nadchodzi kolejna zmiana, która namiesza trochę w samym rdzeniu Fortnite. Chodzi tutaj o widok z perspektywy pierwszej osoby. Co jakiś czas leakerzy dają znać, że Epic nadal nad tym pracuje i tak jest i tym razem.

Nowa funkcja do widoku z pierwszej osoby

Co jednak ciekawe. deweloperzy pracują nad czymś nowym. Chodzi tutaj o możliwość przełączania się na konkretne ramie. Możecie widzicie z lewej, jak i prawej strony – przynajmniej tak sugeruje HYPEX.

Nie wiadomo, kiedy to wejdzie. W przeszłości było tyle dziwnych plotek na ten temat, że ludzie już sami nie wiedzieli w co wierzyć. Trzeba więc wiedzieć o tym tyle, że Epic dalej gdzieś w tle nad tym pracuje, a pomysłu nie porzucono.

Może to wyjdzie w następnym sezonie, może rozdziale, ale może finalnie zostanie zapomniane. Tego nie wiadomo. Na pewno natomiast deweloperzy są tym zainteresowani i ktoś poświęca swój czas na to, by dopracować tę mechanikę.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite