w

Epic przez przypadek udostępniło bardzo rzadki przedmiot do Fortnite i po 2 godzinach go wycofało

Epic zaliczyło wpadkę, w efekcie czego do sklepu trafił dość rzadki przedmiot. Ostatnim razem do kupienia był ponad 1400 dni temu.


Takie sytuacje są sporą niecodziennością. Epic zazwyczaj nie udostępnia w sklepie rzeczy przez przypadek, a jeżeli już, to ich nie usuwa. Tymczasem dzisiaj do sklepu trafił przedmiot, który oryginalnie wyszedł jeszcze w 1 rozdziale, konkretniej w 3 sezonie.

Wokół przedmiotu było wiele kontrowersji, bo była to jedna z pierwszych rzeczy, przy której mówiło się ewentualnym pozwie. Zamiast niego, Epic po prostu przeniosło przedmiot „do skarbca” i nigdy go już nie wypuściło.

Aż do dzisiaj

Dzisiaj z jakiegoś nieznanego powodu znowu można było kupić ten przedmiot.

Nie jest to jednak nic, co jakoś szczególnie wpływałoby na rozgrywkę. Nie chodzi bowiem o żadną rzadką skórkę, a emotkę, o istnieniu której pewnie wiele osób nawet nie wiedziało. Epic samo przeprosiło za wpadkę.

Emotka „Tidy” może wróci za jakiś czas normalnie do gry, skoro jakaś część osób z pewnością ją już kupiła. Jeżeli nie wiecie, co to za przedmiot:

Video

Ciekawe, że ogólnie emotka została tak szybko wycofana. W teorii jej obecność nie była szczególnie istotna dla Fortnite.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite