w

Epic “przywróciło” skina z karnetu bojowego i dało go do sprzedaży. Gracze krytykują reskin

Fanpage Grupa

Nowy pakiet według graczy jest policzkiem w ich stronę. Zdaniem wielu osób, które wypowiadają się w mediach społecznościowych, Epic poszło na łatwiznę.


Luxe to skórka, którą wydano jeszcze w 8 sezonie. Była dostępna za zdobycie 100 poziomu karnetu bojowego. Jej wygląd jest bardzo charakterystyczny i jak to bywało ze skinami z karnetu – skórka miała już nie powrócić.

Ale jednak, Epic postanowiło cofnąć się do pomysłu z Luxe i stworzyć jej drugą wersję. Według masy graczy, reskin jest znacznie lepszy od oryginału.

Skin z karnetu z reskinem

Nowy pakiet ma kilka różnych stylów, ten jeden podstawowy jest bardzo podobny do Luxe, która była dostępna w karnecie i to tutaj jest chyba największy problem, jaki widzi społeczność.

Wielu youtuberów nagrywa na ten temat filmy, mówiąc, że skórka jest po prostu lepszą wersją swojego oryginału i trudno się dziwić. Skiny różnią się wyglądem i poziomem dopracowania, bo przecież upłynęła masa czasu.

Dla jednych taka zagrywka będzie ciosem poniżej pasa, dla drugich nie będzie miała znaczenia. Nie jest to jakaś niesamowicie istotna kwestia, choć na pewno osoby mające Luxe mogły się poczuć dość niesprawiedliwie.

Nie ma co liczyć na to, że Epic w jakikolwiek sposób ustosunkuje się do wiadomości o przywracaniu starych skórek. Raczej zostanie to pominięte, a wnioski z ewentualnych dyskusji będą rzutować na przyszłe decyzje studia o takich projektach.