w

Epic pyta graczy Fortnite o rzeczy związane z Wiedźminem i Geraltem z Rivii, co to znaczy?

Fanpage Grupa

Epic wysłało graczom kolejną ankietę, w której pojawia się wiele różnych, ciekawych pytań.


Sieć obiegła informacja o nowej ankiecie, którą otrzymali gracze Fortnite. Zadawane tam pytania dotyczą masy różnych rzeczy, natomiast można wśród nich wyróżnić kilka ciekawych tematów. Między innymi popularne ostatnio Squid Game, youtuberów związanych z produkcją Epic, czy Wiedźmina.

Co dokładnie oznaczają te ankiety i czy mają wpływ na rozwój gry, podejmowane decyzje w kwestii współprac? I tak i nie.

Po co Epic chce to wiedzieć?

Te ankiety wysyłane są co kilka miesięcy i bazują na tym, co jest obecnie popularne w sieci. Pojawienie się w nich Wiedźmina, czy Squid Game nie gwarantuje, że w Fortnite pojawi się Geralt z Rivii, czy numer 001.

Można jednak przyjąć, że odpowiedzi graczy mają znaczenie. W przeszłości rzeczywiście Epic pytało przykładowo o marki samochodów, a kilka miesięcy później w Fortnite pojawiło się Ferrari.

Nie wiadomo jednak, jak duży wpływ na to miały ankiety. Epic w ciągu roku nawiązuje kilkadziesiąt różnych współprac, natomiast tajemnicą pozostaje to, jak studio wykorzystuje odpowiedzi graczy i czy na ich bazie podejmuje jakiekolwiek decyzje.

Pytań jest cała masa, dotyczą one:

  • Gier
  • Seriali
  • Filmów
  • Muzyki
  • Świata Internetu – Youtube/Twitch
  • Ogólnie świata i trendów

Pojawienie się tam Geralta nie jest gwarantem współpracy, ale taka możliwość jak najbardziej istnieje. Tak samo w przypadku Squid Game i wszystkich, którzy są wymieniani w ankietach.