w

Epic uczciło pierwszy rozdział Fortnite nowym skinem. Skórka, która przed wyjściem dostała miano “OP”

Fanpage Grupa

Epic zdecydowało się na dodanie do Fortnite specjalnej skórki, która na pierwszy rzut oka może nie jest jakaś niesamowita, ale zawiera w sobie dość ciekawy motyw.


W plikach Fortnite znajduje się obecnie skórka, której nazwa to “Fearless Flusher”. Nie jest ona jakaś niesamowita i nie wywołała wśród graczy niesamowitych emocji. Jest w niej jednak coś specjalnego. Zawiera aż 10 stylów.

Style te nie są przypadkowe, ale gracze dowiadują się tego dopiero od leakerów. Wiadomo, że każdy sezon Fortnite ma swój motyw kolorystyczny – Epic na tej podstawie stworzyło różne wersje stylów.

Jak to wygląda?

Wchodząc do szafki, widzicie konkretne grafiki danego sezonu.

Podobnie jest z plecakami, są to plecaki z pierwszego rozdziału.

Dlaczego Epic to wprowadza? Dobre pytanie, na które nie ma w zasadzie odpowiedzi. Najwyraźniej deweloperzy chcieli w ten sposób upamiętnić pierwszy rozdział na stałe.

Można podejrzewać, że gdzieś w przyszłości pojawi się drugi zestaw takich skinów, który będzie “hołdem” dla drugiego rozdziału. Potem kolejny dla trzeciego etc. Czy to fajne? Trudno powiedzieć, to już będzie najlepiej wiedziało Epic, które popatrzy na popularność skinów.

Na pewno ciekawe, że ponownie gracze dostaną bardzo ciemnego skina – już teraz wiele osób komentuje, że może być on OP. Chodzi tutaj o skin drugiego rozdziału – zarówno w męskiej, jak i damskiej wersji jest cały czarny. Warto jednak pamiętać, że gracze mają tendencję do przesadzania w tym temacie, więc okaże się to wszystko dopiero po wyjściu skina.