w

Epic zaktualizowało jeden ze swoich URL na oficjalnej stronie Fortnite. Współpraca z inną grą

Fanpage Grupa

Fortnite prawie na pewno podejmie za jakiś czas współpracę z inną grą. Na to wskazuje zaktualizowany adres URL.


Epic praktycznie na pewno podejmie współpracę z jedną z gier, które już wcześniej przewijały się w akacjach prowadzonych przez Fortnite. Chodzi tutaj o Fall Guys – to te fasolki, które były popularne jakiś czas temu. Gra nadal ma swoich odbiorców i nadal dobrze sobie radzi.

iFireMonkey, jeden z najpopularniejszych leakerów na świecie poinformował, że Epic zaktualizowało adres URL prowadzący do strony z potencjalnym mini-wydarzeniem społecznościowym właśnie z Fall Guys w roli głównej.

Fortnite x Fall Guys

Nie ma na ten temat zbyt wielu informacji poza samym adresem. Można się jednak domyślać, że chodzi tutaj o jedną z tych akcji, w ramach której będzie można zdobyć kilka darmowych przedmiotów kosmetycznych. Póki co nie wiadomo natomiast jakich i kiedy dokładnie.

Adresy i odniesienia to:

  • Epic Fallguys Extension
  • Epik Fallguyz Ektenzion

Może w Fall Guys pojawi się skin z Fortnite, a może w Fortnite dodany zostanie jakiś przedmiot stricte kojarzony z Fall Guys. Warto wspomnieć, że ogólne w przeciekach mówiono o skinie “Kudos”, czyli walucie z Fall Guys.

Jeżeli chodzi o daty, to zapewne mowa tutaj jeszcze o tym sezonie. Epic raczej jest już gotowe i tylko czeka na odpowiedni moment.