w

Epic zaplanowało swoją własną wpadkę i rozda darmowy styl do jednego skina na Halloween

Leakerzy dotarli już do pełnych informacji oraz opisu nadchodzącej “promocji” na Halloween.


Halloween w Fortnite prawdopodobnie rozpocznie się pod koniec października. Dzisiaj wiemy, że 31 października w grze odbędzie się również koncert. Póki co nie wiadomo, kto na nim zagra, ale poznaliśmy już pierwszą nagrodę za uczestnictwo.

Darmowy styl ma trafić do wszystkich, którzy kupili nowego skina o nazwie “Dancefloor Soldier”. Nie kojarzycie go? Nic dziwnego, nie ma go jeszcze nawet w grze.

Darmowy styl, ale tylko do tej skórki

Jak czytamy na kontach leakerów, nowa skórka pojawi się wcześniej w niektórych krajach. To dziwne, że Epic zaplanowało już swoją własną wpadkę.

Pojawił się na imprezie w kilku krajach wcześniej, niż przewidywaliśmy. Posiadacze “Dancefloor Soldier”, którzy wezmą udział w koszmarnej imprezie 31 października, otrzymają specjalny skin J Balvin (Party Trooper)

Czyli wychodzi na to, że trzeba będzie najpierw kupić skina (o ile będzie w Polsce), a następnie wziąć udział w imprezie na Halloween, zaplanowanej na 31 października. Wygląd skina i stylu póki co jest jedną, wielką zagadką.

Można domniemywać, że przed Halloween pojawi się jeszcze jedna, duża aktualizacja z nowymi przedmiotami kosmetycznymi. Opisywanego skina albo nie ma w plikach, albo jest dodatkowo zakodowany.

Przy okazji warto wyjaśnić zagadkę ze skórką powyżej. To dzieło “easkateconcepts” w ramach inicjatywy “Fortober”. Różni artyści zebrali się, by stworzyć najlepsze koncepty skinów i przedmiotów, jakie mogłyby być wprowadzone do gry. Nie jest to praca Epic Games, choć może tak wyglądać.