w

Epic zapowiedziało nową wersję skina Renegade Raider i możliwy powrót Wykrzywionych Wież

Fanpage Grupa

Epic przy okazji nowego turnieju Solo dodało grafikę, która wywołała o wiele większe emocje, niż sam turniej.


Do Fortnite zmierza tryb “Końcówki”, który powinien zaspokoić wszystkich graczy rządnych przede wszystkim rywalizacji. Jak czytamy w oficjalnym wpisie Epic:

“5 października do Fortnite powraca Arena końcówki gry. W ramach wprowadzenia do Areny końcówki gry 1 października będziecie mieli okazję rywalizować w turnieju Late Game Solo Cup, a następnie w Late Game Trios Cup 2 października.”

Zapowiedzi skina i Wykrzywionych Wież

Oczywiście “Końcówka” budzi emocje, ale o niej nieco później. Najpierw warto się zająć grafiką, którą udostępniło Epic. Widać na niej bowiem bardzo ciekawe rzeczy. Przede wszystkim Renegade Raider dostanie nowy styl. Nie wiadomo, czy będzie to osobna skórka, ale bardzo możliwe.

Po drugie, w dolnej części widać znaną miejscówkę – Wykrzywione Wieże. Nie należy tego traktować jako potwierdzonego powrotu, bo przecież Epic mogło użyć starych modeli, jak to bywało w przeszłości, ale szansa na powrót jest.

Cała grafika prezentuje się następująco:

W kwestii turnieju Epic pisze:

Udostępniamy tryb solowy Końcówki gry na czas turnieju Solo Cup, który odbędzie się 1 października. Tryb solowy obejmuje osiem nowych zestawów wyposażenia zrównoważonych na potrzeby gry w pojedynkę. Dajcie nam znać, co sądzicie po zagraniu w Late Game Solo Cup.

Wprowadzone zmiany:

  • Pierwsza nowa strefa powstaje o 30 sekund szybciej. Dzięki temu o tyle wcześniej poczujecie emocje typowe dla końcowego etapu rozgrywki. Nie wykluczamy dalszych zmian w tej kwestii, w zależności od waszych opinii.
  • Łupy na wyspie startowej są teraz zgodne z niestandardowymi zestawami wyposażenia.
  • Strumienie powietrzne Obcych są wyłączone na początku meczu.
    • Mogą sprawiać wrażenie aktywnych, ale z bliska będzie widać, że są wyłączone.
  • W oryginalnej Końcówce gry występowały błędy z nieprawidłowym zachowaniem burzy. Zostały one naprawione.
  • Niekiedy gry nie dobierały graczy do limitu 60 osób. Ten błąd został naprawiony.

Czyli jutrzejszy dzień może być jeszcze ciekawszy, niż się wydawało.