w

Epic zmienia wygranych Wielkiej Bitwy Streamerów. Na 1 miejscu też Sylwia Przybysz i Airnest

Ostatnio w polskiej społeczności zorganizowano Wielką Bitwę Streamerów.


Wielka Bitwa Streamerów to bardzo duże wydarzenie, w którym biorą udział najwięksi polscy twórcy Fortnite. Poprzednie edycje poszły dość gładko, natomiast ta ostatnia nie obyła się bez kontrowersji.

Organizatorzy postawili na dość skomplikowany system liczenia punktów, który uniemożliwiał szybkie podawanie wyników i trochę pokomplikował wyłonienie zwycięzców. Początkowo informowano o Zonym jako zwycięzcy – teraz mamy trzy osoby na pierwszym miejscu.

Ostateczne wyniki

W związku z wieloma kontrowersjami, organizatorzy raz jeszcze przeliczyli głosy. W efekcie okazało się, że rzeczywiście gdzieś doszło do pomyłki. Trzeba tu jednak pochwalić Epic, bo zamiast coś kombinować z zabieraniem i przyznawaniem nagrody, po prostu wyłonili trzy pierwsze miejsca.

Zgodnie z przedstawioną tabelą, każda z trzech pierwszych osób otrzymała po 4 tysiące Euro. Czyli po 1000 na głowę.

Ostatecznie wygrywają:

  • Zony
  • Airnest
  • Sylwia Przybysz

Na drugim miejscu Paczol, na trzecim Farell.

Można wiele napisać o błędach, jakie przytrafiły się w trakcie bitwy (wyrzucanie ekip na starcie meczu) i samej punktacji. Nie ma jednak powodu bić piany, ostatecznie mamy naprawdę fajne rozwiązanie tej sprawy, która ciągnęłaby się jeszcze przez kilka miesięcy. Każdy powinien być zadowolony.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite