w

Epic znowu wkurzyło graczy Fortnite darmowym skinem. Oprócz tego jest też darmowe malowanie

Fanpage Grupa

Po tych kilku godzinach można spokojnie powiedzieć, co wiadomo o darmowych przedmiotach, jakie pojawią się w Fortnite.


Do Fortnite nadchodzi kilka darmowych przedmiotów. Tym najmniej ciekawym jest ekran wczytywania. Część graczy go dostała, część nie – nadal nie za bardzo wiadomo, za co konkretnie był:

Finalnie to tylko ekran wczytywania, więc nic jakiegoś niesamowitego. Jeżeli go nie dostaliście, to nadal istnieje szansa, że jeszcze go otrzymacie.

Skin i malowanie

Wcześniej informowaliśmy o darmowym skinie i to się potwierdza. Za wykonanie konkretnych wyzwań dostaniecie darmowego skina. W tym wszystkim jest jednak pewien problem. Wyzwania nie są trudne, ale trzeba wbić przynajmniej 60 poziomów od momentu dołączenia do programu.

Jeżeli jesteście na początku karnetu bojowego, to będziecie mieli łatwiej. W innym przypadku, cóż… albo się mocno wysilicie, albo olejecie sprawę.

Łatwiej będzie z darmowym malowaniem. To ma zostać przyznane za skorzystanie z nowego narzędzia od Epic. Nie jest ono jeszcze dostępne, także spokojnie.

W teorii trzeba będzie tylko pobrać aplikację, ale nie wiadomo, kiedy zostanie ona w ogóle udostępniona i na jakich zasadach.