w

Fall Guys będzie miało ważne ogłoszenie. Może chodzić o współpracę z Fortnite, która wyciekła

Fanpage Grupa

Już od jakiegoś czasu mówi się o współpracy, jaką miałoby podjąć Fortnite z Fall Guys.


Fall Guys w swoich oficjalnych mediach społecznościowych poinformowało, że będzie miało dla graczy bardzo ważne ogłoszenie. W sieci zawrzało, obudzili się nawet gracze Fortnite. W końcu od dawien dawna wiadomo, że Fall Guys szykowało współpracę z Fortnite.

Na pewno nie chodzi tutaj tylko o samo Fortnite, ale także i rozwój Fall Guys. Można się jednak spodziewać, że coś z Fortnite zostanie ogłoszone.

Fortnite x Fall Guys

Fall Guys szykuje się na ogłoszenie premiery na kolejnych platformach – Nintendo i Xboxie. Na pewno chodzi mniej więcej o to, bo Nintendo podało ten wpis dalej.

Plotki mówią również o tym, że Fall Guys zmieni swój model biznesowy i stanie się darmowe. Jest to prawdopodobne, ale nie zostało to w żaden sposób potwierdzone przez twórców. Ostatnim punktem wydarzenia będzie prawdopodobnie ogłoszenie skina albo współpracy z Fortnite.

Wydarzenie zaplanowano na 16 maja, godzinę 24:00, czyli samą północ. Większość zapewne będzie już spała, bo jest to poniedziałek. Rano można się spodziewać ogłoszenia albo od Fall Guys, albo od Fortnite.