w

Fortnite podejmie współpracę z „martwą grą”, czyli najbardziej zmarnowanym potencjałem ostatnich lat

Reklama

Leakerzy są pewni, Fortnite niedługo nawiąże współpracę z grą, która niedawno była hitem, a o której dzisiaj mało kto pamięta.


Ta współpraca nie powinna nikogo zaskoczyć. Chodzi tutaj o Among Us. Tak, gra jest uważana obecnie jako martwa, natomiast wszystko może się jeszcze zmienić. Szczególnie, że InnerSloth pracuje nad 5. mapą.

Epic udostępniało już Among Us za darmo w swoim sklepie, więc zostało już tylko wszystko sfinalizować. W plikach znalazły się bowiem nawiązania do konkretnych lokacji, czy elementów gry. Mamy Impostora, Elektryk, czy sabotaże.

Among Us i Fortnite

Reklama

Jest jeszcze za wcześnie, by mówić o skórkach, czy miejscówce, ale zdecydowanie coś się szykuje. Wspominają o tym najwięksi leakerzy, w tym chociażby HYPEX:

Gracze obstawiają, że raczej nie chodzi tutaj o skórki. Może będzie to jakaś mapa w trybie kreatywnym, odzwierciedlająca Among Us, a może miejscówka z różnymi elementami z Amonga.

W tym momencie możliwe jest dosłownie wszystko. Data nawiązania współpracy także jest nieznana, natomiast można podejrzewać, że mówimy tutaj o połączeniu wypuszczenia kolejnej mapy w Amongu ze współpracą w Fortnite.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite