w

Fortnite prawdopodobnie otrzyma swoje własne zestawy LEGO. Jest też możliwa data

Fortnite według plotek ma otrzymać zestawy LEGO. Poznaliśmy możliwą datę i ceny.


Większe gry bardzo często otrzymują swoje własne figurki lub inne zestawy. Produkty te zwykle cieszą się sporą popularnością, dlatego ich produkcja jest po prostu opłacalna dla obu stron.

Ostatnio w sieci pojawiły się informacje, które sugerują, że Fortnite otrzyma własne zestawy lego. Ujawniono także potencjalną datę oraz ceny.

Kiedy produkty wejdą do sklepu?

Według plotek zestawy Lego x Fortnite mają wejść już w październiku tego roku. Znana jest również potencjalna cena oraz ilość klocków. Ceny oraz nazwy zestawów:

  • zestaw (nie posiada jeszcze nazwy) – około 122 zł,
  • zestaw lamy – 162 zł,
  • zestaw skina skórkościec – 243 zł,
  • zestaw (nie posiada obecnie nazwy) – 324 zł,
  • zestaw „level” – 485 zł.

Są również niepotwierdzone informacje, że za zakup otrzyma się specjalny plecak lamy lego.

Jeden z bardziej znanych leakerów udostępnił szczegóły odnośnie ilości klocków zawartych w tych zestawach. Niektóre z nich są całkiem spore. Niestety nie znamy wszystkich nazw tych produktów, ale to może zostać ujawnione bliżej lata lub jesieni.

Warto zaznaczyć, że są to tylko plotki. Epic nie musi nic wprowadzać w październiku. Podobno te rzeczy mają być ekskluzywne dla oficjalnych sklepów lego. Pozostaje czekać na więcej informacji w nadchodzących miesiącach, być może poznamy wtedy już oficjalnie wszystkie zestawy.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite