w

Fortnite rozda tę emotkę graczom za darmo

Fortnite planuje rozdać graczom emotkę za darmo.


Darmowe przedmioty są zawsze dobrą rzeczą dla graczy, którzy wydają pieniądze na zakup przedmiotów, ale także dla graczy, którzy kompletnie wstrzymują się od tego. Nic dziwnego zatem, że darmowe przedmioty zawsze wzbudzają w graczach zainteresowanie.

Czasami zdarzają się momenty, kiedy Epic Games rozdaje jakiś przedmiot za darmo w ramach zadośćuczynienia. Tak było również tym razem. Epic Games planuje rozdać kompletnie za darmo emotkę.

Darmowa emotka dla graczy.

Reklama

Oficjalny profil Lego Fortnite przekazał informację, że gracze otrzymają za darmo emotkę.

@LEGOFN_Status

Budowniczy!

Jako podziękowanie za waszą cierpliwość do nas, wcześniej tego tygodnia, nadaliśmy emotkę Ice Moves dla graczy, którzy stracili czas i progres kiedy my wyłączyliśmy Lego Fortnite aby rozwiązać problem z rozwalaniem się budowli.

Doceniamy Wasze wsparcie, cieszcie się nową emotką!

Jest również prezentacja emotki.

Video

Kiedy emotka pojawi się u graczy?

Jeśli chodzi o rozdanie tej emotki, to Epic Games zwykle zajmowało to najdłużej kilka dni. Dla jednych emotka pojawi się szybko, a dla innych osób zostanie dostarczona znacznie później.

Twórcy zrobili bardzo dobry ruch, który z pewnością ucieszył paru graczy. Nie jest to pierwszy raz, kiedy Epic Games decyduje się na taki ruch. W przyszłości takie momenty zdecydowanie wydarzą się ponownie. Pozostaje oczekiwać na kolejne informacje od Epic Games.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite